пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  02 грудня 2015

Цього року в житлових будинках столиці встановлено 4173 теплолічильника

Станом на перше грудня цього року у столиці вже змонтовано 4173 прилади обліку. Це на 173 одиниці більше, ніж було анонсовано. Цього вдалося досягти в результаті економії під час закупівлі та встановлення обладнання. Крім того, взято на комерційний облік 3900 приладів, тобто мешканцям почали нараховувати плату за тепло за показниками приладів. Про це під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Українські новини» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Сьогодні Київ лідирує в Україні за темпами встановлення лічильників. Понад 93% київських родин вже цього року розраховуватимуться за тепло за лічильниками, а не за тарифом. Як свідчать практичні підрахунки, за лічильником люди платять до 30% менше, ніж за тарифом. Обіцяну програму оснащення житлового фонду приладами обліку ми перевиконали: встановили на 173 лічильники більше. Близько 3900 лічильників уже розпочали нарахування мешканцям, тобто їх взято на комерційний облік ПАТ «Київенерго». Ця робота завершиться вже найближчим часом», – повідомив заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв також наголосив, що наступного року місто продовжує виконання цієї програми, аби облік тепла запровадити в усіх житлових будинках.

«Ми вже сформували проект програми на 2016 рік. Більше того, ми маємо пропозицію для мешканців, які хочуть встановити лічильник та платити за тепло менше вже зараз. Місто готове взяти на себе вартість лічильника, а роботи з проектування й встановлення можуть оплатити мешканці. Це можливість вибору для людей: або чекати кінця 2016 року, коли місто зможе виконати ці роботи за кошти бюджету, або зібрати кошти з сусідами і мати меншу плату за тепло вже протягом цього опалювального сезону. Адже окупність лічильника дуже висока, а в цьому випадку люди оплатять лише роботи з його проектування й встановлення. Місто бере на себе організаційні питання», – повідомив він.

Представник міської держадміністрації звернув увагу, що вже зараз можна відправити заявку на електронну пошту office@kyivesko.com.ua. Це контакт комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва». Після розгляду заявки з мешканцями зв’яжуться фахівці КП, тому необхідно вказати зворотній контакт. 

Джерело: Офіційний інтернет-портал КМДА