пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  17 вересня 2019

Щодо «наявності порушень» в діяльності КП ГІОЦ

Зважаючи на появу у засобах масової інформації публікацій щодо  нібито «наявності порушень» в діяльності КП ГІОЦ при виконанні заходів комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2015-2018 роки (далі – Програма) повідомляємо наступне.

В аудиторському звіті за результатами планового аудиту ефективності діяльності Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій та підпорядкованих комунальних підприємств щодо ефективності виконання заходів комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2015-2018 роки (далі – Звіт)  надається оцінка ефективності виконання заходів Програми КП ГІОЦ та зазначається: «в ході зустрічної перевірки встановлено, що діяльність КП ГІОЦ загалом є налагодженою та спрямованою на виконання основних статутних завдань та реалізацію заходів Цільової програми».

Проте зазначено, що «встановлено»  фінансових порушень та недоліків на загальну суму 71,34 млн грн, але надалі вказано «на думку перевіряючих» «існує ризик чи може виникнути ризик втрати». Насправді, аудиторським звітом не встановлено жодного випадку безпідставного витрачання чи розтрати хоча б однієї гривні бюджетних коштів з боку КП ГІОЦ.

З результатами врахування рекомендацій за результатами планового аудиту КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» щодо ефективності виконання заходів комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2012 – 2018 роки можна ознайомитися на сайті Департаменту внутрішнього контролю та аудиту https://kyivaudit.gov.ua  у розділі Внутрішній аудит/Висновки/Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Акцентуємо увагу, що станом на сьогоднішній день всі рекомендації виконані повністю або продовжують виконуватися, в зв’язку з чим просимо не приймати до уваги та не розповсюджувати  суб’єктивних думок щодо діяльності КП ГІОЦ, які  базуються на невірних припущеннях та формують необ’єктивне уявлення про результати виконання КП ГІОЦ заходів комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2015-2018 роки  і завдають збитків  діловій репутації  КП ГІОЦ.

Діяльність підприємства відкрита та прозора, керівництво КП ГІОЦ готове надати додаткові роз’яснення по запитах зацікавлених осіб по всіх пунктах рекомендацій.