(044) 238-80-27
пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  13 липня 2016

Розширені можливості сервісу КП ГІОЦ

 Сьогодні, 13 липня відбулась прес-конференція у КП ГІОЦ на тему: «Розширені можливості сервісу КП ГІОЦ  по сплаті Карткою киянина АТ «Ощадбанк» за участю першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, першого заступника директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрія Щербини та генерального директора Комунального концерну «Центр комунального сервісу» Катерини Саркісової.

На прес-конференції були представлені результати: впровадження сайту І півріччя, які свідчать про те, що 10% киян сплачують комунальні послуги за допомогою онлайн сервісу, впровадження нових послуг – сплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху та розповіли про нововведення, що готуються до запровадження в КК «Центр комунального сервісу» (ЦКС) спільно з КП ГІОЦ.

Представник КП ГІОЦ розповів журналістам, що з  1 липня 2016 року на сайті www.gioc.kiev.ua впроваджено новий сервіс - сплата за харчування дитини у дошкільному навчальному закладі, також КП ГІОЦ запустив нове програмне забезпечення на якому взаємодіє з Управліннями освіти та банками.  «Це дозволяє пришвидшити процес обробки інформації. Відтак, в серпні запрацює спрощений механізм сплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах через банки та інші фінансові установи, батькам необхідно лише назвати касиру назву навчального закладу, номер групи та прізвище, ім’я дитини. Наявність паперового рахунку не вимагається», - зауважив Андрій Щербина.

Також, з 1 липня 2016 року запрацював функціонал з онлайн сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, для тих, хто не бажає гаяти час у чергах. Андрій Щербина нагадав, що за своєчасну сплату штрафу водій може зекономити власні кошти, адже сума штрафу збільшиться вдвічі, якщо він сплатить його пізніше, ніж через 15 днів з дати виписки.

Планується впровадження сплати житлово-комунальних послуг на базі Комунального концерну «Центр комунального сервісу» за участі КП ГІОЦ.

 «Для підвищення рівня обслуговування населення в точках прийому ЦКС та з метою спрощення процедури сплати за житлово-комунальні послуги, Комунальний концерн спільно з КП ГІОЦ реалізовує можливість сплати за  комунальні послуги в кроковій досяжності від киян, що дозволить скоротити черги в банківських установах», - розповіла Катерина Саркісова.