пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  19 листопада 2015

Понад три тисячі киян вже сплатили комуналку через онлайн-сервіс

Понад три тисячі киян вже скористалися онлайн-сервісом для оплати житлово-комунальних послуг на сайті Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП ГІОЦ). Новий електронний сервіс, який працює лише кілька днів, дає змогу без черг та витрат часу оплатити «комуналку» не виходячи з дому. У підприємстві повідомили, що наразі сервіс удосконалюється та модернізовується, аби зробити його більш зручним для користувачів.

«Ми враховуємо кожне звернення з пропозиціями щодо роботи "Особистого кабінету", яким сьогодні можна скористатися на сайті www.gioc.kiev.ua. Зокрема, серед найбільш актуальних пропозицій – запровадження оплати послуг без комісії «Карткою киянина». Тому наразі ведуться переговори про можливість сплати за житлово-комунальні послуги без додаткової комісії для користувачів «Картки киянина». Адже активне користування онлайн-сервісом є підтвердженням його зручності та оперативності», - зазначають в КП ГІОЦ .

Якщо Ви бажаєте отримувати рахунки-повідомлення на електронну пошту, реєструйтесь у "Особистому кабінеті" на сайті gioc.kiev.ua та підписуйтесь на розсилку у розділі "Налаштування профілю" - "Налаштування повідомлень".

Нагадаємо, рахунки за житлово-комунальні послуги за жовтень поточного року споживачі  отримали з 16 листопада. Це пов’язано із запровадженням  змін до порядку визначення розміру плати за послуги з централізованого опалення, що передбачають врахування фактичної температури зовнішнього повітря та кількості днів надання послуги. У зв’язку із цією затримкою отримання платежів термін оплати продовжено до 25 листопада (зі збереженням пільгового тарифу на послугу з утримання будинків та прибудинкової території).

Також міською владою досягнуто домовленості з «Ощадбанком», а також з «Укрпоштою» щодо оптимізації роботи у період сплати рахунків. Для зручності киян роботу відділень Ощадбанку 19-21 листопада подовжено на 1 годину, відділення Ощадбанку працюватимуть і в неділю, 22 листопада. Також на 1 годину подовжено роботу відділень Укрпошти у «спальних» районах столиці.