пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  29 червня 2016

Ощадбанк спільно з КП ГіОЦ розширив можливості оплати комунальних послуг онлайн без комісії

Користувачі «Моєї картки», емітованої Ощадбанком, відтепер мають можливість оплачувати комунальні послуги на сайті КП ГІОЦ без додаткової комісії.

Це вже друга пропозиція від Ощадбанку щодо оплати комунальних послуг без комісії на сайті КП ГІОЦ. Нагадуємо, що в березні поточного року Ощадбанк запровадив опцію оплати комунальних послуг без комісії на сайті Головного інформаційно-обчислювального центру для своїх клієнтів – користувачів «Картки киянина». Сервіс став затребуваним і продовжує набувати популярності серед киян – з моменту його впровадження трохи більше ніж за три місяці кількість оплат зросла в шість разів. 

«Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр дистанційних каналів обслуговування, зокрема спільно з нашим партнером – КП ГІОЦ. Банк зацікавлений у тому, щоб люди мали змогу комфортно, без комісії та черг оплачувати комунальні послуги у зручний для них час», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Щоб сплачувати за комунальні послуги на сайті КП ГІОЦ, необхідно зареєструватись на сайті https://www.gioc.kiev.ua/. Користувач картки отримає доступ до особистого кабінету, де необхідно додати об’єкт, тобто ввести адресу проживання, та заповнити поля рахунку на оплату. Наступного робочого дня після здійснення операції гроші надійдуть на рахунки виконавців комунальних послуг. Кожного місяця користувач отримуватиме рахунок-повідомлення на наступну оплату.

Довідково:  

«Моя картка» – безкоштовний, миттєвий, багатофункціональний платіжний засіб. У першу чергу її переваги відчують підприємці, споживачі комунальних послуг, одержувачі та відправники грошових переказів.

«Картка киянина» – багатофункціональна платіжна картка для персоніфікування мешканця Києва та користування певними видами соціальної підтримки, послуг та сервісів.  

Детальніше про «Мою картку» та «Картку киянина» – на офіційному сайті Ощадбанкуhttp://www.oschadbank.ua/ua/

 

 

Джерело: АТ "Ощадбанк"