(044) 238-80-27
пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  27 липня 2016

Нововведення у житлово-комунальній сфері

У серпні кияни замість звичних платіжок отримають повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КП ГіОЦ КМДА.

«Впровадження повідомлення скоротить час обробки платежів до однієї доби (раніше 3-5 днів) завдяки штрих-коду, який скануватимуть у відділеннях банку» - про це сьогодні повідомив Андрій Щербина в он-лайн конференції з читачами газети Сегодня.ua

Якщо мешканець загубить своє повідомлення, у відділенні банку для сплати достатньо буде назвати адресу. Рахунок-повідомлення буде містити QR-код, за допомогою якого можна зі свого смартфону відразу увійти в розділ «Особистий кабінет» на сайті КП ГІОЦ (https://www.gioc.kiev.ua/cabinet/) для проведення он-лайн сплати банківською карткою. Оплата «Карткою киянина» та картою «Моя картка», емітованими АТ «Ощадбанк» здійснюється без додаткової комісії.

Зазначимо ,що для мешканців столиці спростили переоформлення Картки киянина. Комунальний концерн "Центр комунального сервісу"допомагає у перевипуску Картки киянина без надання додаткових документів. Громадянин може отримати перевипущену Картку кияна через 30 календарних днів з дати оформлення її перевипуску, звернувшись до обраного відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом» - зазначив заступник генерального директора Костянтин Лопатін.

Вже на сьогодні опрацьовано 400 заявок від мешканців столиці стосовно переоформлення картки киянина у точках прийому Центру комунального сервісу.

"Щоб нарахування здійснювались виключно за використаний обсяг послуг, а не за нормою чи середньомісячними показниками, що може бути більше вашого фактичного споживання, ми просимо мешканців щомісячно передавати показники квартирних лічильників. Це можна зробити впродовж всього місяця і на сьогодні передбачено декілька способів передачі. Можна скористатись будь-яким з них на вибір споживача: через сайт Київводоканалу чи ГІОЦ або телефоном Контакт-центрів Київводоканалу та ЦКС, або ж надати їх до точки прийому абонентів ЦКС чи Водоканалу. Крім того, мабуть, найбільш зручним та доступним для мешканців буде спосіб передачі показників через платіжне повідомлення, яке отримають кияни у серпні, замість звичної квитанції ГІОЦ", - зауважив директор Розрахункового департаменту Київводоканалу Валерій Люлін.

Додатково: Картку киянина можуть отримати усі кияни зареєстровані у м. Києві, а також, згідно рішення Київської міської ради від 28 травня 2015 року N 573/1437 "Про внесення змін та доповнень до рішення ради "Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної пластикової картки "Картка киянина" від 17.04.2013 N 104/9161", мешканці міста з постійною роботою в столиці, студенти та вимушені переселенці із зони АТО.
Картка киянина-багатофункціональний інструмент, який надає можливість персофінікувати мешканця м. Києва.