пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  11 грудня 2015

Новий рахунок за листопад 2015 року

Шановні друзі!


Повідомляємо Вам, що вийшов новий рахунок за листопад 2015 року і користувачі «Особистого кабінету» вже мають можливість сплатити онлайн.


Користувачі «Особистого кабінету» на сайті www.gioc.kiev.ua вже отримали на електронну пошту рахунок-повідомлення нового зразка, щодо можливості сплати онлайн за житлово-комунальні послуги. Ті хто не скористались ще нашим сервісом, запрошуємо Вас на наш сайт у розділ «Особистий кабінет» для реєстрації та сплати без черг та додаткових витрат часу.


За перший місяць функціонування онлайн-сервісу "Особистий кабінет" на сайті www.gioc.kiev.ua понад 30 тисяч киян скористались можливістю не виходячи з дому сплатити за житлово-комунальні послуги.
Ми робимо все можливе, щоб у найкоротший термін споживачі могли сплатити за житлово-комунальні послуги без додаткової комісії скориставшись «Карткою киянина».


Кожен день, враховуючі Ваші зауваження та побажання до «Особистого кабінету» на нашому сайту, команда КП ГІОЦ доопрацьовує та модернізує функціонал сайту, щоб зробити його більш зручним у користуванні.

Приємного Вам користування «Особистим кабінетом» на сайті www.gioc.kiev.ua та сплати рахунки без черг та додаткових витрат часу!