(044) 238-80-27
пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  15 липня 2016

Інформація щодо нарахувань ПАТ «АК «Київводоканал»

Шановні споживачі!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до умов договору, укладеного між ПАТ «АК «Київводоканал» та КП ГІОЦ, наше підприємство відповідно до інформації та даних ПАТ «АК «Київводоканал» надає послуги з щомісячного формування та друку рахунків по кожному особовому рахунку споживача, послуги з оброблення платежів від споживачів, інформаційно-технологічного супроводження програмного забезпечення та розрахунків.

Враховуючи вищевикладене, у разі виникнення у Вас запитань щодо порядку проведення нарахувань за послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води просимо Вас звертатись безпосередньо до ПАТ «АК «Київводоканал» контакт-центр тел.. 202-02-02 або на сайт www.vodokanal.kiev.ua. Також Ви маєте можливість звернутися за роз'ясненням до Комунального Концерну "Центр комунального сервісу" (адреси точок прийому споживачів на http://cks.kiev.ua/contacts)

В свою чергу, передати  показання квартирних приладів обліку  Ви можете скориставшись можливостями сайту КП ГІОЦ  www.gioc.kiev.ua за умови попередньої реєстрації на цьому інтернет ресурсі.

Для введення показань приладів обліку необхідно:

  1. Зареєструватись в особистому кабінеті на сайті www.gioc.kiev.ua
  2. Додати об’єкт
  3. Перейти до об’єкту
  4. Внизу рахунку до сплати натиснути на кнопку «Введення показань приладів обліку»
  5. Підтвердити свої дані (ЖЕО та о/р)
  6. Ввести показники приладів обліку (де SN- серійний номер)
  7. Поставити відмітку щодо наявності/відсутності використання бойлеру.
  8. Зберегти дані