(044) 238-80-27
пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  11 вересня 2014

До уваги споживача: стосовно нового формату Єдиного рахунку на сплату за житлово-комунальні та інші послуги.

Шановний споживачу!

Ви отримали нову форму Єдиного рахунку на сплату за житлово-комунальні та інші послуги. Збільшення формату рахунку обумовлено необхідністю відокремлення оплати за кожну з послуг у зв’язку зі зміною організацій-виконавців послуг відповідно до вимог Закону України від 10.04.2014 № 1198-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії».

 1 блок - Утримання будинку, газопостачання та інші послуги.

  Нарахування проведено згідно з діючим тарифом і з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (якщо вони Вам надані).
  УВАГА! Сума заборгованості, зазначена в цьому блоці (у разі наявності), відображає загальну заборгованість за житлово-комунальні послуги за попередні періоди.

2 блок - Централізоване постачання холодної води (ХВ) та водовідведення ХВ.

У разі наявності квартирних приладів обліку (лічильників) та при самостійному заповненні показань, необхідно заповнити показання лічильника «поточні», «попередні», «різниця» та підрахувати суму  «До сплати» у відповідності до зазначеного тарифу. Якщо у квартирі декілька приладів обліку (лічильників), тоді необхідно заповнити тільки поле «різниця»  із зазначенням суми споживання за всіма приладами обліку.
У разі наявності квартирних приладів обліку (лічильників) та при наданні показань лічильників організації, яка веде відповідний облік, нарахування виконано згідно з обсягом спожитих послуг з врахуванням пільг, призначених субсидій та компенсацій (в разі їх наявності).
За відсутності лічильника – нарахування виконано згідно з обсягом спожитих  послуг з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (якщо вони Вам надані).

3 блок - Централізоване постачання гарячої води.

  Заповнення   здійснюється аналогічно  блоку 2

4 блок - Централізоване водовідведення гарячої води.

  Звертаємо Вашу увагу!!! За наявності квартирного приладу обліку (лічильника) гарячої води – ПОКАЗАННЯ лічильника в цей блок заносяться ті самі, що й по лічильнику  гарячої води (обсяги споживання гарячої води повинні дорівнювати обсягам її відведення).

5 блок - Централізоване опалення.

  Нарахування виконується або за нормативним тарифом, або за обсягом споживання (у разі наявності приладу обліку теплової енергії) з врахуванням пільг, субсидії та компенсації (нараховується за період,  в якому послуга надавалася).

 Увага!!! Завдяки новому формату рахунку ВАМ надається можливість визначати окремо по  КОЖНІЙ  З  ПОСЛУГ:

суму додаткової сплати – у полі «Додатково сплачую» вказується сума, на яку Ви бажаєте зробити передоплату;
суму оплати боргу – у полі «Сплата боргу» вказується сума погашення заборгованості;
суми платежу з врахуванням переплати у полі «Переплата» – вказується сума зі знаком «мінус», на яку Ви бажаєте зменшити суму «До сплати» ПО ПОСЛУЗІ, але не більше суми  «До сплати» (наприклад  До сплати  102,25 грн.   Переплата: 123,00 грн.  Ви можете заповнити  не більше, ніж – 102,25.  Залишок переплати можна буде використати у наступному місяці).

 НЕ МОЖНА використовувати ПЕРЕПЛАТУ по одній послузі для погашення заборгованості по іншій послузі.
 У разі проведення самостійних розрахунків, проводити ОКРУГЛЕННЯ ОТРИМАНОЇ СУМИ ДО ДВОХ ЗНАКІВ після коми ПО КОЖНІЙ ПОСЛУЗІ ОКРЕМО.
 Споживачам надається можливість проводити авансові платежі, таким чином блок "Централізоване опалення" буде друкуватись завжди, незалежно від періоду.
 Сума "РАЗОМ ДО СПЛАТИ" підраховується як сума всіх складових по всіх послугах.