пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини  /  22 листопада 2013

До проекту "Особистий рахунок користувача житлово-комунальних послуг в м. Києві" приєднався сервіс онлайн платежів Plategka.com

Компанія "Фінтеко" та сервіс онлайн платежів Plategka.com повідомили про свою співпрацю з КП  ГІОЦ. Тепер кожен в особистому кабінеті на сайті www.personal-account.kiev.ua зможе оплачувати свої рахунки за допомогою Plategka.com.

Чим цікава оплата за допомогою Plategka.com? Ви відразу бачите суму до оплати, немає прихованих комісій, реєстрація на Plategka.com не обов`язкова, абонплата відсутня!

Для власників карток "Приватбанк" поліпшені умови, а для карток "Райффайзен банк Аваль" при оплаті рахунку понад 200 грн. - комісія відсутня!

Також через даний сервіс можна оплатити послуги ПАТ "Київенерго" і багато інших.

Якщо Ви цінуєте свій час, віддаєте перевагу сучасним методам обліку документації, а також швидким і зручним способи оплати - даний сервіс для Вас!

 

За інформацією сервісу Plategka.com, всеукраїнського сервісу онлайн платежів, на сайті Plategka.com Ви швидко та легко зможете поповнити рахунок мобільного, оплатити комунальні послуги, послуги телебачення та інтернет-провайдерів, купити авіа-, залізничні чи автобусні квитки тощо. До Вашої уваги більше 300 різних сервісів. Оплата здійснюється за допомогою банківської картки Visa або MasterCard.
Кожен рік Plategka.com проходить сертифікаційний аудит на відповідність усім вимогам безпеки, встановленими основними платіжними системами, та підтверджує свою відповідність стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).