пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Новини

Новини

Громадський проект - зробіть своє місто краще!

25 січня 2017

Громадський проект — платформа реалізації ідей для поліпшення твого міста в рамках бюджету уча...

У новій єдиній квитанції кияни поки можуть сплатит...

12 січня 2017

З 10-го січня мешканці Києва отримали оновлені платіжні документи Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр». Це ознайомчий варіант платіжок, які містять усі житлово-комунальні послуги в одному документі: утримання прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення холодної води, водопостачання та водовідведення гарячої води, газо- та електропостачання.

Для підвищення якості обслуговування споживачів «К...

21 вересня 2016

ПАТ «Київводоканал» прийняло рішення залучити до співпраці комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС). Про це йшлося на спільній прес-конференції керівництва «Київводоканалу» та ЦКС.

Увага! ОГОЛОШЕННЯ

12 серпня 2016

КП ГіОЦ закликає Вас бути уважними під час надання...

Нововведення у житлово-комунальній сфері

27 липня 2016

У серпні кияни замість звичних платіжок отримають повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КП ГіОЦ КМДА.

Кияни зможуть сплачувати комунальні платежі без кв...

21 липня 2016

З 1 серпня замість звичних платіжок кияни отримуватимуть повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ). Ці повідомлення дозволять сплачувати послуги в будь-якому банку без квитанції, просто назвавши адресу та свої дані. Про це вчора в ефірі ТРК «Київ» повідомив перший заступник генерального директора ГІОЦ Андрій Щербина.

СЬОГОДНІ О 18:00 НА ТРК КИЇВ БУДЕМО ГОВОРИТИ ПРО Н...

20 липня 2016
Сьогодні о 18.00 у програмі " У центрі уваги" розмова піде про нові " повідомлення" при слпаті жиитлово-комунальних послуг, які отримають кияни вже у серпні та інше. Про це розповідатимуть: - генера...

Інформація щодо нарахувань ПАТ «АК «Київводоканал»

15 липня 2016

Інформуємо Вас про те, що відповідно до умов договору, укладеного між ПАТ «АК «Київводоканал» та КП ГІОЦ, наше підприємство відповідно до інфо....

Розширені можливості сервісу КП ГІОЦ

13 липня 2016

Сьогодні, 13 липня відбулась прес-конференція у КП ГІОЦ на тему: «Розширені можливості сервісу КП ГІОЦ  по сплаті Карткою киянина АТ «Ощадбанк» за участю першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, першого заступника директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрія Щербини та генерального директора Комунального концерну «Центр комунального сервісу» Катерини Саркісової.

Прес-брифінг на тему: «Киян переведуть на новий ре...

05 липня 2016

Сьогодні, 5 липня у прес-центрі «Українські Новини» відбулась прес-брифінг на тему: «Киян переведуть на новий режим оплати комунальних послуг» за участю першого заступника директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрія Щербини...

Показати ще
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18