пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Споживачу  /  Пропозиція для ЖБК/ОСББ

Пропозиція для ЖБК/ОСББ

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (надалі – КП ГІОЦ) висловлює Вам свою повагу та звертається до Вас з пропозицією щодо співпраці у сфері розрахунків за житлово-комунальні послуги.

Враховуючи понад 50-річний досвід роботи у сфері інформатизації та оброблення даних, наявність відповідного сучасного технічного обладнання КП ГІОЦ на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.07.2008 р. № 1029 виконує функції інформаційно-розрахункового центру та надає інформаційно-обчислювальні послуги підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності.

На сьогоднішній день, КП ГІОЦ обслуговує всі житлові організації комунальної форми власності та понад 700 ОСББ та ЖБК. Серед замовників послуг КП ГІОЦ є також такі відомі організації-виконавці комунальних послуг як ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та інші.

Наше підприємство перебуває у договірних відносинах з понад 70 банківськими та фінансовими установами (АТ «Ощадбанк», КМД УДППЗ «Укрпошта», ПАТ КБ «Приватбанк», Приват24, Портмоне, iPay.ua тощо), в яких можна здійснювати оплату житлово-комунальних послуг без комісії. 

КП ГІОЦ надає широкий спектр послуг в житлово-комунальній сфері, а саме:

 • надання та інформаційно-технологічне супроводження програмно-апаратного комплексу в частині нарахувань комунальних послуг та інших платежів на забезпечення
 • статутної діяльності ОСББ/ЖБК;
 • формування та друк рахунків на сплату комунальних послуг та інших платежів;
 • обробка та розподіл платежів споживачів за комунальні послуги та інших платежів на забезпечення статутної діяльності ОСББ/ЖБК;
 • зберігання оригіналів повідомлень про сплату (правих відривних частин рахунків) у власному архіві протягом встановленого законодавством строку зберігання;
 • друк обігових відомостей та вихідних форм для роботи з населенням;
 • розрахунок нормативних витрат з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
 • облік доходів та витрат по кожному будинку окремо;
 • кадровий облік та розрахунок заробітної плати та інше.

Також, реалізовуючи принцип «крокової досяжності надання послуг»

у Вашому районі,  спільно з комунальним концерном «Центр комунального сервісу» наші спеціалісти прийдуть Вам на допомогу в разі виникнення  питань щодо:

 • порядків нарахування та здійснення оплати за житлово-комунальні послуги;
 • ведення абонентської бази (відкриття, переоформлення, розподілу особових рахунків споживачів, зміну їх характеристик);
 • повірки та взяття на абонентський облік приладів обліку комунальних послуг;
 • врегулювання заборгованості за житлово-комунальні послуги;
 • формування та видачі довідок, здійснення прийому мешканців тощо.

Укладаючи договір з нами, Ви також можете розраховувати на підтримку юристів КП ГІОЦ у судах в якості третьої особи на стороні ЖБК чи ОСББ із наданням необхідних доказів, зокрема щодо зарахування коштів на рахунки виробників/виконавців комунальних послуг тощо.

Багаторічна сумлінна господарська діяльність КП ГІОЦ відзначена численними подяками державних органів. У щорічному загальнонаціональному статистичному соціально-економічному рейтингу підприємств України КП ГІОЦ отримало звання «Підприємство 2010 року» та «Підприємство               2013 року». Також, у 2013 році КП ГІОЦ отримало Сертифікат відповідності управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 «Система управління якістю. Вимоги».

Телефони для довідок: 238-80-05, 238-80-55, 247-40-40 (контактний центр Центру комунального сервісу)

Факс: 238-80-38, 238-80-50 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція – запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.