ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2009 р. N 979

Київ

Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Додатково див. постанову
 Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 24 вересня 2009 року

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року N 842-р "Про призупинення дії деяких розпоряджень голови Київської міської державної адміністрації з питань встановлення (погодження) тарифів на житлово-комунальні послуги в м. Києві" та з урахуванням ухвали окружного адміністративного суду м. Києва від 12.08.2009 "Про забезпечення адміністративного позову" по справі N 2а-9705/09/2670 за позовом Кабінету Міністрів України до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), і з метою недопущення зупинки підприємств які виробляють та надають житлово-комунальні послуги, та поетапного приведення тарифів до економічно обгрунтованих витрат, відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про відповідальність суб'єктів підприємницької діяльності за несвоєчасне внесення плати за спожиті комунальні послуги та утримання прибудинкових територій", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 05.09.2001 N 176 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо участі суб'єктів підприємницької" діяльності в утриманні будинків і прибудинкових територій", наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 04.08.97 N 59 "Про затвердження типових норм часу та норм обслуговування для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду" та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово-будівельними кооперативами (далі - ЖБК), об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ), іншими балансоутримувачами жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків по кожному будинку окремо, на серпень та вересень 2009 року (додаються).

2. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинкам, які не включені до цього розпорядження застосовувати тарифи на ці послуги, які встановленні розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 N 748 "Про встановлення розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в м. Києві", із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.05.2007 N 641 "Про впорядкування розмірів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 19.05.2000 N 748";

2.1. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинкам, які передбачені пунктами 1, цього розпорядження, тарифи, передбачені пунктом 2 не застосовувати.

2.2. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по будинкам, які не включені до цього розпорядження подати до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та результати громадських слухань, оформлених письмово в установленому законодавством порядку для встановлення тарифів по цим будинкам.

3. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків проводити розрахунки за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з громадянами, що проживають на другому поверсі в будинках, перша зупинка ліфту в яких розташована між першим та другим поверхами, за розмірами, встановленими для перших поверхів.

4. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків укласти до 01.10.2009 договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з квартиронаймачами та власниками жилих приміщень відповідно до Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 529.

4.1. Контроль за виконанням пункту 4 цього розпорядження покласти на виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні у місті Києві державні адміністрації) та Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) забезпечити укладання договорів між ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків та орендарями (власниками) нежилих приміщень, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням на відшкодування витрат з утримання будинку та прибудинкової території за тарифами, розрахованими відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 529 та наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 05.09.2001 N 176 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо участі суб'єктів підприємницької діяльності в утриманні будинків і прибудинкових територій", але не нижчими, ніж передбачено цим розпорядженням.

6. Заборонити ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, здійснювати переукладення угод з виконавцями робіт та послуг, вартість яких відшкодовується за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в разі збільшення цін та тарифів на ці послуги), без відповідного погодження з Головним управлінням з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків, враховуючи збільшення надходження коштів, провести необхідні роботи з поліпшення якості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

7.1. У разі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків необхідно здійснити перерахунок розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

7.2. Контроль за виконанням пунктів 7 та 7.1 цього розпорядження покласти на виконавчі органи районних у місті Києві рад (районні у місті Києві державні адміністрації), Головне управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

8. ЖБК, ОСББ та іншим балансоутримувачам жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженим ними особам або управителям жилих будинків укласти угоди з підприємствами, організаціями та установами, які забезпечуватимуть прийняття та здійснення переадресації коштів платників житлово-комунальних послуг на транзитний рахунок Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" з оплатою зазначених послуг в розмірі не більше 1 відсотка від прийнятих платежів.

9. Встановити розмір відшкодувань витрат на виконання робіт, пов'язаних з розщепленням платежів населення за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" до 0,5 відсотка від сум, отриманих на транзитний рахунок, відповідно до укладених договорів.

10. Виконавцям послуг з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, експлуатації та обслуговування ліфтів та диспетчерських систем, обслуговування димовентиляційних каналів, з метою прискорення надходження коштів на рахунки підприємств шляхом розщеплення платежів населення з тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, надати Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформацію про договірні стосунки з ЖБК, ОСББ та іншими балансоутримувачами жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноваженими ними особами або управителями жилих будинків та укласти відповідні договори.

11. При перерахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій подати до Головного управління з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та результати громадських слухань, оформлених письмово в установленому законодавством порядку для встановлення тарифів по цим будинкам.

12. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним у м. Києві державним адміністраціям:

забезпечити безумовне виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 28.12.2006 N 1838 "Про соціальний захист населення міста Києва в умовах запровадження економічно обґрунтованих цін та тарифів на житлово-комунальні послуги", із змінами і доповненнями;

організувати роботу по найшвидшому нарахуванню субсидій громадянам, які звернулись з цього питання та провести перерахунки раніше призначених субсидій;

13. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та просити постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічно розвитку та постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту внести пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо забезпечення гарантованого рівня соціального обслуговування населення у зв'язку із поетапним приведенням тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня.

14. Організаціям та установам, які проводять нарахування платежів населенню за житлово-комунальні послуги, нарахування субсидій та компенсацій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, провести нарахування плати за житлово-комунальні послуги та відповідних пільг.

15. Зобов'язати ЖБК, ОСББ та інших балансоутримувачів жилих будинків, що не відносяться до комунальної форми власності, уповноважених ними осіб або управителів жилих будинків та виконавців послуг своєчасно передавати до Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" інформацію про зміни в договірних стосунках.

16. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр", відповідно до укладених угод з організаціями та установами, які проводять нарахування платежів населенню за житлово-комунальні послуги, проводити друкування рахунків на їх оплату та розщеплення платежів населення за комунальні послуги на рахунки виробників та виконавців цих послуг.

17. Взяти до відома, що рішенням Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 передбачені бюджетні призначення на дотацію житлово-комунальному господарству для відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

18. За достовірність даних, наданих до розрахунків тарифів, персональну відповідальність несуть керівники житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та інші балансоутримувачі жилих будинків, уповноважені ними особи або управителі жилих будинків.

19. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

20. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 


  

ПОГОДЖЕНО
розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 31 серпня 2009 р. N 979 


Тарифи
на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-будівельних кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших балансоутримувачів жилих будинків, уповноважених ними осіб або управителів жилих будинків

Загальна порядкова нумерація по місту Києву 

Порядкова нумерація по району міста Києва 

Номер району 

Житлово-будівельні кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та інші балансоутримувачі жилих будинків, уповноважені ними особи або управителі жилих будинків 

Назва вулиці
(бульвару, провулку, проспекту, площі, узвозу та ін.) 

Номер будинку 

Тариф, грн. за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць (з ПДВ) 

Тариф, грн. за 1 кв. м загальної площі квартири першого поверху за місяць (з ПДВ) 

Голосіївський район 

"Енергосервіс" АЕК "Київенерго" 

вул. Жилянська 

83/53 

2,51 

2,40 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Тарасівська 

1,47 

1,47 

ГУ МВС України 

просп. Червонозоряний 

152-а 

1,98 

1,78 

ДЖКП "НАН України" 

вул. Володимиро-Либідська 

16 

1,18 

1,09 

ДЖКП "НАН України" 

вул. Горького 

124/128 

1,24 

1,14 

ДП "Наш Дім" 

просп. Червонозоряний 

128 

1,34 

1,25 

ДП "Наш Дім" 

просп. Червонозоряний 

130 

1,65 

1,21 

ДП КП "Маяк" 

вул. Добрий Шлях 

0,95 

0,95 

ДП КП "Маяк" 

вул. Добрий Шлях 

5-а 

1,08 

1,08 

10 

10 

ЖБК "Ізумруд-1" 

вул. Заболотного Академіка 

82 

2,30 

1,76 

11 

11 

ЖБК "Ізумруд-1" 

вул. Заболотного Академіка 

84 

2,14 

1,55 

12 

12 

ЖБК "Ізумруд-1" 

вул. Заболотного Академіка 

90 

2,57 

1,92 

13 

13 

ЖБК "Ім'я 45-чя Радянської Армії" 

пров. Коломийський 

11 

1,27 

1,27 

14 

14 

ЖБК "Академічний-4" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

21 

2,18 

1,85 

15 

15 

ЖБК "Академічний-14" 

вул. Горького 

100 

2,26 

1,70 

16 

16 

ЖБК "Академічний-14" 

вул. Горького 

102 

2,11 

1,65 

17 

17 

ЖБК "Академічний-14" 

вул. Горького 

104 

2,09 

1,70 

18 

18 

ЖБК "Алмаз" 

вул. Червоноармійська 

112 

1,90 

1,76 

19 

19 

ЖБК "Берізка" 

вул. Потєхіна Полковника 

2,35 

1,71 

20 

20 

ЖБК "Будівельник-2" 

вул. Бурмистенка 

11 

1,76 

1,76 

21 

21 

ЖБК "Будівельник-2" 

вул. Дубініна Володі 

14 

1,69 

1,69 

22 

22 

ЖБК "Будівельник-4" 

вул. Деміївська 

53 

1,78 

1,21 

23 

23 

ЖБК "Будівельник" 

вул. Червоноармійська 

80 

2,17 

1,64 

24 

24 

ЖБК "Весна" 

вул. Червоноармійська 

136 

2,04 

1,58 

25 

25 

ЖБК "Голосіївський" 

вул. Бубнова Андрія 

11/8 

1,20 

1,11 

26 

26 

ЖБК "Держплановець-2" 

вул. Горького 

88 

2,35 

1,84 

27 

27 

ЖБК "Дніпро" 

вул. Теремківська 

11 

2,33 

1,75 

28 

28 

ЖБК "Дружба" 

вул. Потєхіна Полковника 

2,12 

1,86 

29 

29 

ЖБК "Житлобуд-1" 

вул. Васильківська 

18 

2,79 

2,36 

30 

30 

ЖБК "ЖК-1" 

вул. Горького 

94-96 

2,06 

1,69 

31 

31 

ЖБК "ЖК-2" 

вул. Горького 

125 

2,46 

1,99 

32 

32 

ЖБК "Залізничний-2" 

пров. Коломийський 

10 

1,42 

1,42 

33 

33 

ЖБК "Зв'язківець" 

вул. Толстого Льва 

33 

1,81 

1,31 

34 

34 

ЖБК "Знання" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

31 

2,09 

1,81 

35 

35 

ЖБК "Киянка-1" 

вул. Крейсера "Аврора" 

5/1 

2,38 

1,80 

36 

36 

ЖБК "Киянка-1" 

вул. Крейсера "Аврора" 

9-а 

2,40 

1,83 

37 

37 

ЖБК "Колос" 

вул. Потєхіна Полковника 

2,35 

1,71 

38 

38 

ЖБК "Локомотив-1" 

вул. Деміївська 

45-б 

1,71 

1,38 

39 

39 

ЖБК "Мир" 

пров. Коломийський 

2,48 

2,48 

40 

40 

ЖБК "Молодіжний-6" 

вул. Крейсера "Аврора" 

5-1 

2,00 

1,60 

41 

41 

ЖБК "Молодіжний-6" 

вул. Якубовського Маршала 

11 

2,09 

1,72 

42 

42 

ЖБК "Молодіжний-7" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

15 

1,92 

1,66 

43 

43 

ЖБК "Молодіжний" 

вул. Потєхіна Полковника 

2,12 

1,86 

44 

44 

ЖБК "Молодіжний" 

вул. Потєхіна Полковника 

2,12 

1,86 

45 

45 

ЖБК "Молодіжний-12" 

вул. Горького 

156 

2,66 

2,23 

46 

46 

ЖБК "Молодіжний-12" 

вул. Горького 

158 

2,08 

1,79 

47 

47 

ЖБК "Молодіжний-12" 

вул. Горького 

160 

2,44 

1,92 

48 

48 

ЖБК "Молодіжний-16" 

вул. Заболотного Академіка 

36 

2,23 

1,68 

49 

49 

ЖБК "Молодіжний-16" 

вул. Заболотного Академіка 

38 

2,28 

1,69 

50 

50 

ЖБК "Молодіжний-16" 

вул. Заболотного Академіка 

76 

2,38 

1,75 

51 

51 

ЖБК "Молодіжний-17" 

вул. Заболотного Академіка 

96 

2,41 

1,79 

52 

52 

ЖБК "Молодіжний-17" 

вул. Заболотного Академіка 

98 

2,32 

1,76 

53 

53 

ЖБК "Музикант" 

пров. Коломийський 

1,59 

1,59 

54 

54 

ЖБК "Наука-1" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

27/29 

1,41 

1,24 

55 

55 

ЖБК "Об'єднаний" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

2,13 

1,43 

56 

56 

ЖБК "Печерський-2" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

124-1 

2,34 

1,89 

57 

57 

ЖБК "Проектувальник-6" 

вул. Червоноармійська 

54 

1,99 

1,27 

58 

58 

ЖБК "Статистик" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

108/2 

1,69 

1,42 

59 

59 

ЖБК "Телеекран" 

вул. Горького 

97 

2,23 

1,90 

60 

60 

ЖБК "Телеекран" 

вул. Горького 

99 

2,20 

1,88 

61 

61 

ЖБК "Темп-8" 

вул. Васильківська 

1,81 

1,38 

62 

62 

ЖБК "Темп-11" 

вул. Деміївська 

35-б 

1,47 

1,15 

63 

63 

ЖБК "Темп-12" 

вул. Касіяна Василя 

2,32 

1,54 

64 

64 

ЖБК "Темп-14" 

вул. Деміївська 

37 

1,57 

1,33 

65 

65 

ЖБК "Темп-15" 

вул. Деміївська 

47 

1,94 

1,61 

66 

66 

ЖБК "Теремки-2" 

вул. Крейсера "Аврора" 

2,03 

1,63 

67 

67 

ЖБК "Теремки-3" 

вул. Крейсера "Аврора" 

1-2 

1,98 

1,56 

68 

68 

ЖБК "Теремки" 

вул. Крейсера "Аврора" 

2,04 

1,62 

69 

69 

ЖБК "Університет-4" 

вул. Ломоносова 

30/1 

1,91 

1,55 

70 

70 

ЖБК "Університет-4" 

вул. Ломоносова 

30/2 

1,66 

1,38 

71 

71 

ЖБК "Університет" 

вул. Микільсько-Ботанічна 

15/17-а 

1,69 

1,69 

72 

72 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Бубнова Андрія 

2,04 

2,04 

73 

73 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Бубнова Андрія 

1,96 

1,96 

74 

74 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Дубініна Володі 

5/15 

1,90 

1,90 

75 

75 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Дубініна Володі 

7/14 

2,02 

2,02 

76 

76 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Крейсера "Аврора" 

16 

1,93 

1,84 

77 

77 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Ломоносова 

53 

2,15 

2,15 

78 

78 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Ломоносова 

83-а 

1,84 

1,50 

79 

79 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

пров. Жуковського Василя 

14 

1,68 

1,68 

80 

80 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

пров. Коломийський 

2,27 

2,27 

81 

81 

КЕКС "Стенд" 

вул. Козацька 

67-а 

1,76 

1,76 

82 

82 

КЕКС "Стенд" 

вул. Козацька 

67-б 

1,81 

1,81 

83 

83 

ОСББ "Ізумруд" 

вул. Заболотного Академіка 

22 

2,34 

1,78 

84 

84 

ОСББ "Ізумруд" 

вул. Заболотного Академіка 

24 

2,28 

1,73 

85 

85 

ОСББ "Ізумруд" 

вул. Заболотного Академіка 

30 

2,04 

1,71 

86 

86 

ОСББ "Ізумруд" 

вул. Заболотного Академіка 

34 

2,38 

1,87 

87 

87 

ОСББ "Автобус-1" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

116-а 

3,71 

2,66 

88 

88 

ОСББ "Акон-140" 

вул. Горького 

140 

2,12 

1,54 

89 

89 

ОСББ "Білий дім" 

пров. Жуковського Василя 

10 

3,21 

2,83 

90 

90 

ОСББ "Будівельник-3" 

вул. Васильківська 

51 

1,10 

1,10 

91 

91 

ОСББ "Будсервіс" 

вул. Васильківська 

53-а 

2,12 

1,86 

92 

92 

ОСББ "Вчитель" 

вул. Васильківська 

1,66 

1,23 

93 

93 

ОСББ "Вчитель" 

вул. Васильківська 

1,81 

1,42 

94 

94 

ОСББ "Дім" 

вул. Жилянська 

5/60 

2,17 

2,17 

95 

95 

ОСББ "Дім" 

вул. Жилянська 

1,68 

1,68 

96 

96 

ОСББ "Десна" 

вул. Ульянових 

15 

1,70 

1,34 

97 

97 

ОСББ "Доброволець" 

пров. Коломийський 

12 

1,54 

1,54 

98 

98 

ОСББ "Космос-19" 

вул. Метрологічна 

1,55 

1,55 

99 

99 

ОСББ "Либідь" 

вул. Гайдара 

27 

1,96 

1,54 

100 

100 

ОСББ "Молодіжний-14" 

просп. Глушкова Академіка 

41 

1,99 

1,56 

101 

101 

ОСББ "Молодіжний-15" 

вул. Заболотного Академіка 

16 

2,18 

1,83 

102 

102 

ОСББ "Молодіжний-15" 

просп. Глушкова Академіка 

53 

2,06 

1,61 

103 

103 

ОСББ "Молодіжний-15" 

просп. Глушкова Академіка 

55 

2,14 

1,67 

104 

104 

ОСББ "Молодіжний-15" 

просп. Глушкова Академіка 

59 

2,47 

1,97 

105 

105 

ОСББ "Молодіжний-15" 

просп. Глушкова Академіка 

61 

2,07 

1,61 

106 

106 

ОСББ "Наш мир" 

вул. Володимирська 

77 

1,30 

1,30 

107 

107 

ОСББ "Печерський-10" 

просп. Науки 

2,98 

2,26 

108 

108 

ОСББ "Прогрес-2" 

вул. Ломоносова 

21/14 

1,79 

1,79 

109 

109 

ОСББ "Проектувальник-2" 

пров. Коломийський 

2,06 

2,06 

110 

110 

ОСББ "Світанок" 

вул. Сєченова 

1,59 

1,59 

111 

111 

ОСББ "Супутник" 

вул. Сєченова 

10-1 

1,80 

1,80 

112 

112 

ОСББ "Супутник" 

вул. Сєченова 

10-3 

1,23 

1,23 

113 

113 

ОСББ "Темп-3" 

вул. Ломоносова 

11 

3,00 

3,00 

114 

114 

ОСББ "Темп-5" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

108/3 

2,69 

2,37 

115 

115 

ОСББ "Темп" 

вул. Бурмистенка 

7/11 

2,19 

2,19 

116 

116 

ОСББ "Темп-13" 

вул. Голосіївська 

16 

2,29 

1,85 

117 

117 

ОСББ "Теремки-1" 

вул. Крейсера "Аврора" 

5-2 

2,00 

1,59 

118 

118 

ОСББ "Фізик" 

Стратегічне шосе 

15 

2,20 

1,37 

119 

119 

ОСББ "Художник" 

вул. Червоноармійська 

124 

2,09 

1,75 

120 

120 

ОСББ "Янтар" 

вул. Боженка 

83 

4,03 

3,72 

121 

121 

ТОВ "ЕО Голосіїво" 

вул. Голосіївська 

13 

3,83 

2,80 

122 

122 

ТОВ "ЕО Голосіїво" 

вул. Голосіївська 

13-а 

3,67 

2,98 

123 

123 

ТОВ "ЕО Голосіїво" 

вул. Голосіївська 

13-б 

3,69 

2,88 

124 

124 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Касіяна Василя 

2/1 

2,92 

2,47 

125 

125 

ТОВ "Комфорт" 

вул. Героїв Оборони 

10-а 

2,19 

1,92 

126 

126 

ТОВ "Комфорт" 

вул. Горького 

72 

2,12 

1,69 

127 

127 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Козацька 

97 

2,28 

1,84 

128 

128 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Сєченова 

7-а 

1,85 

1,58 

129 

129 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Саперно-Слобідська 

2,11 

1,70 

130 

130 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Саперно-Слобідська 

10 

2,35 

1,82 

131 

131 

ТОВ "Новобудова" 

пров. Феодосійський 

12 

2,45 

2,02 

132 

132 

ТОВ "Новобудова" 

пров. Феодосійський 

14 

2,42 

2,05 

133 

133 

ТОВ "Новобудова" 

пров. Феодосійський 

14-а 

2,16 

1,72 

134 

134 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

130/57 

1,93 

1,52 

135 

135 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Науки 

54-б 

1,96 

1,65 

136 

136 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Науки 

62-а 

1,98 

1,54 

137 

137 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Червонозоряний 

126-г 

1,82 

1,53 

138 

138 

ТОВ "ПОРЯД.ОК. Управління та експлуатація нерухомості" 

вул. Жилянська 

59 

4,85 

4,43 

139 

139 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

просп. Сорокаріччя Жовтня 

68 

2,71 

2,09 

140 

140 

Філіал "Київенергобудсервіс" 

просп. Науки 

86 

1,72 

1,72 

141 

141 

Філіал "Київенергобудсервіс" 

просп. Науки 

86/2 

1,57 

1,57 

142 

142 

Центр ім. Довженка 

вул. Васильківська 

7/7 

1,30 

1,30 

Дарницький район 

143 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Світла 

1,46 

1,46 

144 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Світла 

6-а 

1,37 

1,37 

145 

ВГСП ВАТ КРЗ "Соц-побут" 

вул. Заслонова Костянтина 

2,35 

2,35 

146 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Срібнокільська 

20 

1,66 

1,30 

147 

ЖБК "Ізумруд-3" 

вул. Ахматової Анни 

23 

2,17 

1,56 

148 

ЖБК "Ізумруд-3" 

вул. Ахматової Анни 

25 

2,15 

1,55 

149 

ЖБК "Авіатор-18" 

вул. Вишняківська 

12-а 

2,14 

1,89 

150 

ЖБК "Академічний-21" 

вул. Вишняківська 

2,56 

2,20 

151 

ЖБК "Більшовик-8" 

просп. Григоренка Петра 

19-а 

1,73 

1,39 

152 

10 

ЖБК "Будівельник-7" 

вул. Вербицького Архітектора 

12 

2,66 

2,12 

153 

11 

ЖБК "Будівельник-12" 

вул. Ахматової Анни 

1,55 

1,33 

154 

12 

ЖБК "Буревісник-7" 

вул. Ревуцького 

17 

2,33 

1,85 

155 

13 

ЖБК "Домобудівельник-8" 

Харківське шосе 

178 

2,00 

1,61 

156 

14 

ЖБК "Концертний-2" 

вул. Крушельницької Соломії 

3-а 

1,62 

1,33 

157 

15 

ЖБК "Локомотив-7" 

вул. Вербицького Архітектора 

9-д 

2,36 

1,69 

158 

16 

ЖБК "Локомотив-7" 

вул. Вербицького Архітектора 

9-е 

2,31 

1,64 

159 

17 

ЖБК "Локомотив-8" 

вул. Декабристів 

10 

1,54 

1,14 

160 

18 

ЖБК "Молодіжний-18" 

вул. Кошиця Олександра 

10/21 

2,45 

2,11 

161 

19 

ЖБК "Молодіжний-19" 

вул. Ахматової Анни 

1,92 

1,78 

162 

20 

ЖБК "Молодіжний-20" 

вул. Срібнокільська 

1/2 

2,24 

1,48 

163 

21 

ЖБК "Ромашка-2" 

вул. Драгоманова 

40 

1,47 

1,23 

164 

22 

ЖБК "Ромашка-2" 

вул. Драгоманова 

40-а 

1,46 

1,23 

165 

23 

ЖБК "Ромашка-2" 

вул. Драгоманова 

40-б 

1,48 

1,24 

166 

24 

ЖБК "Ромашка-3" 

вул. Ревуцького 

44 

2,19 

1,96 

167 

25 

ЖРЕД КДЗ "Буревісник" 

вул. Бориспільська 

3/3 

3,46 

3,46 

168 

26 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Бориспільська 

3,25 

3,25 

169 

27 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Горлівська 

124/3 

2,96 

2,96 

170 

28 

ОСББ "АКТИВ" 

просп. Бажана Миколи 

16 

3,21 

1,07 

171 

29 

ОСББ "Вирлиця К" 

вул. Крушельницької Соломії 

2,57 

2,00 

172 

30 

ОСББ "Дев'ятий вал" 

вул. Гмирі Бориса 

9-в 

1,91 

1,52 

173 

31 

ОСББ "Згода-96" 

просп. Григоренка Петра 

36 

3,53 

3,14 

174 

32 

ОСББ "Калина" 

вул. Руденко Лариси 

21 

1,89 

1,31 

175 

33 

ОСББ "Каштан" 

вул. Вишняківська 

17 

1,87 

1,51 

176 

34 

ОСББ "Кияни" 

вул. Вишняківська 

19/19 

1,87 

1,49 

177 

35 

ОСББ "Лілея" 

вул. Ревуцького 

42-а 

1,46 

1,08 

178 

36 

ОСББ "Люкс-Комфорт" 

просп. Григоренка Петра 

1-б 

1,97 

1,70 

179 

37 

ОСББ "Мрія-Н" 

вул. Сормовська 

18 

1,84 

1,84 

180 

38 

ОСББ "Осокорки-Київ" 

вул. Гмирі Бориса 

1,68 

1,58 

181 

39 

ОСББ "Позняки-Добробут" 

вул. Драгоманова 

12 

2,34 

1,82 

182 

40 

ОСББ "Приозерне-98" 

просп. Бажана Миколи 

34 

1,99 

1,46 

183 

41 

ОСББ "Простір" 

Харківське шосе 

58-а 

2,10 

1,72 

184 

42 

ОСББ "Сонячна околиця" 

вул. Кошиця Олександра 

7-а 

1,75 

1,55 

185 

43 

ОСББ "Сонячний" 

вул. Ревуцького 

3,00 

2,76 

186 

44 

ОСББ "Успіх-2007 

вул. Кошиця Олександра 

9-б 

2,05 

1,58 

187 

45 

ОСББ "Фіалка" 

вул. Урлівська 

4-а 

1,90 

1,46 

188 

46 

ОСББ "Ювілейне" 

вул. Гмирі Бориса 

1,71 

1,38 

189 

47 

СТ "Фармацевт" 

вул. Новодарницька 

1,43 

1,18 

190 

48 

ТОВ "Дарниця-1" 

Дніпровська набережна 

26 

1,87 

1,36 

191 

49 

ТОВ "Дарниця-1" 

Дніпровська набережна 

26-а 

2,20 

1,64 

192 

50 

ТОВ "Дарниця-1" 

Дніпровська набережна 

26-б 

1,92 

1,42 

193 

51 

ТОВ "Житлокомфорт" 

Харківське шосе 

152-1 

3,33 

2,67 

194 

52 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Гмирі Бориса 

2,88 

2,55 

195 

53 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Гмирі Бориса 

2,88 

2,55 

196 

54 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Гмирі Бориса 

2,91 

2,57 

197 

55 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Гришка Михайла 

4,36 

3,91 

198 

56 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Княжий Затон 

21 

4,47 

4,09 

199 

57 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Срібнокільська 

2-а 

2,74 

2,41 

200 

58 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

просп. Бажана Миколи 

10 

2,59 

2,28 

201 

59 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

просп. Бажана Миколи 

12 

2,59 

2,28 

202 

60 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

просп. Бажана Миколи 

14 

2,58 

2,28 

203 

61 

ТОВ "Компас" 

вул. Срібнокільська 

22 

3,12 

2,76 

204 

62 

ТОВ "Компас" 

просп. Григоренка Петра 

16 

2,94 

2,34 

205 

63 

ТОВ "Компас" 

просп. Григоренка Петра 

18-а 

2,89 

2,23 

206 

64 

ТОВ "Компас" 

просп. Григоренка Петра 

20 

3,07 

2,72 

207 

65 

ТОВ "Компас" 

просп. Григоренка Петра 

20-а 

2,87 

2,33 

208 

66 

ТОВ "Компас" 

просп. Григоренка Петра 

22/20 

2,23 

1,55 

209 

67 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Ахматової Анни 

16-г 

1,95 

1,68 

210 

68 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Ахматової Анни 

18 

1,88 

1,57 

211 

69 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Ахматової Анни 

35 

1,85 

1,54 

212 

70 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Ахматової Анни 

35-а 

1,90 

1,59 

213 

71 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Ахматової Анни 

37 

2,05 

1,68 

214 

72 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-а 

2,22 

1,84 

215 

73 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-б 

1,93 

1,61 

216 

74 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-г 

2,15 

1,72 

217 

75 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-д 

1,89 

1,58 

218 

76 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-е 

2,04 

1,72 

219 

77 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-к 

2,15 

1,71 

220 

78 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

1-л 

1,97 

1,66 

221 

79 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

8-а 

1,96 

1,52 

222 

80 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

8-б 

1,70 

1,46 

223 

81 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Драгоманова 

31-б 

1,76 

1,47 

224 

82 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Княжий Затон 

2/30 

1,90 

1,51 

225 

83 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Княжий Затон 

11 

1,79 

1,46 

226 

84 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Пчілки Олени 

3-а 

1,94 

1,58 

227 

85 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Урлівська 

16/37 

2,05 

1,66 

228 

86 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Бажана Миколи 

5-г 

1,76 

1,50 

229 

87 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Бажана Миколи 

7-ж 

1,77 

1,52 

230 

88 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Григоренка Петра 

13-б 

1,84 

1,61 

231 

89 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Григоренка Петра 

28 

1,83 

1,50 

232 

90 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Григоренка Петра 

28-а 

1,90 

1,57 

233 

91 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Григоренка Петра 

28-б 

1,98 

1,62 

234 

92 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Григоренка Петра 

28-в 

2,02 

1,66 

235 

93 

ТОВ "Новобудова" 

Харківське шосе 

150/15 

2,58 

2,35 

236 

94 

Укрвійськбуд-135 ДБК 

вул. Бориспільська 

25 

2,14 

2,14 

237 

95 

Укрвійськбуд-135 ДБК 

вул. Бориспільська 

27 

2,37 

2,37 

238 

96 

Укрвійськбуд-135 ДБК 

вул. Бориспільська 

39 

2,02 

2,02 

239 

97 

Укрвійськбуд-135 ДБК 

пров. Поліський 

13 

2,04 

2,04 

Деснянський район 

240 

ЖБК "Індикатор-13" 

вул. Градинська 

10-а 

2,35 

1,77 

241 

ЖБК "Автомобіліст" 

просп. Лісовий 

13 

2,46 

1,86 

242 

ЖБК "Автотранспортник-5" 

вул. Бальзака Оноре Де 

10 

1,93 

1,48 

243 

ЖБК "Автотранспортник-6" 

вул. Закревського Миколи 

53 

2,40 

1,98 

244 

ЖБК "Автотранспортник-6" 

вул. Закревського Миколи 

55 

2,48 

2,05 

245 

ЖБК "Автотранспортник-8" 

вул. Будищанська 

2,13 

1,79 

246 

ЖБК "Автотранспортник-10" 

вул. Радунська 

42/10 

1,86 

1,52 

247 

ЖБК "Аерофлот-2" 

вул. Кіото 

11 

2,19 

1,87 

248 

ЖБК "Академічний-16" 

бульв. Висоцького Володимира 

1,74 

1,54 

249 

10 

ЖБК "Арсеналець-4" 

вул. Шолом-Алейхема 

15-б 

2,48 

2,12 

250 

11 

ЖБК "Арсеналець-6" 

просп. Лісовий 

6-а 

1,56 

1,28 

251 

12 

ЖБК "Арсеналець-12" 

вул. Курчатова Академіка 

21 

2,00 

1,58 

252 

13 

ЖБК "Арсеналець-25" 

вул. Ніколаєва Архітектора 

1/27 

2,23 

1,86 

253 

14 

ЖБК "Арсеналець-25" 

вул. Ніколаєва Архітектора 

1,90 

1,62 

254 

15 

ЖБК "Арсеналець-25" 

вул. Ніколаєва Архітектора 

3-а 

2,19 

1,89 

255 

16 

ЖБК "Арсеналець-25" 

вул. Ніколаєва Архітектора 

3-б 

2,39 

2,06 

256 

17 

ЖБК "Арсеналець-27" 

просп. Маяковського Володимира 

38/10 

2,33 

1,81 

257 

18 

ЖБК "Арсеналець-30" 

вул. Милославська 

17 

2,50 

2,05 

258 

19 

ЖБК "Арсеналець-30" 

вул. Милославська 

19 

2,49 

2,04 

259 

20 

ЖБК "Арсеналець-30" 

вул. Милославська 

21 

2,47 

2,03 

260 

21 

ЖБК "Більшовик-5" 

вул. Драйзера Теодора 

11 

2,18 

1,88 

261 

22 

ЖБК "Будівельник-6" 

вул. Жукова Маршала 

39-а 

1,55 

1,21 

262 

23 

ЖБК "Весна" 

просп. Лісовий 

15-а 

2,16 

1,78 

263 

24 

ЖБК "Взуттєвик-4" 

вул. Закревського Миколи 

49-а 

2,14 

1,78 

264 

25 

ЖБК "Восток" 

вул. Кіото 

15 

1,84 

1,53 

265 

26 

ЖБК "Восток-2" 

просп. Лісовий 

2,06 

1,69 

266 

27 

ЖБК "Восход-3" 

вул. Братиславська 

36/2 

2,21 

1,83 

267 

28 

ЖБК "Дарницький-9" 

вул. Мілютенка 

16 

1,49 

1,49 

268 

29 

ЖБК "Дарницький-13" 

вул. Мілютенка 

26-а 

1,66 

1,66 

269 

30 

ЖБК "Дніпро" 

просп. Лісовий 

29 

1,95 

1,43 

270 

31 

ЖБК "Дніпровець" 

вул. Братиславська 

22 

2,00 

1,56 

271 

32 

ЖБК "Дніпровський-2" 

вул. Шолом-Алейхема 

14 

2,05 

1,64 

272 

33 

ЖБК "Квазар-8" 

просп. Маяковського Володимира 

3-в 

1,64 

1,39 

273 

34 

ЖБК "Київ-11" 

вул. Бальзака Оноре Де 

87 

2,05 

1,60 

274 

35 

ЖБК "Київ-11" 

вул. Бальзака Оноре Де 

91/29 

2,05 

1,60 

275 

36 

ЖБК "Київміськбуд-5/2" 

вул. Жукова Маршала 

45-б 

2,93 

2,93 

276 

37 

ЖБК "Кондитер" 

вул. Курчатова Академіка 

13 

2,41 

2,09 

277 

38 

ЖБК "Кристал-17" 

просп. Маяковського Володимира 

16/12 

2,31 

1,85 

278 

39 

ЖБК "Кристал-17" 

просп. Маяковського Володимира 

16-а 

2,12 

1,66 

279 

40 

ЖБК "Кристал-18" 

вул. Бальзака Оноре Де 

46 

2,11 

1,53 

280 

41 

ЖБК "Кристал-20" 

просп. Маяковського Володимира 

40 

2,77 

1,94 

281 

42 

ЖБК "Кристал-23" 

вул. Бальзака Оноре Де 

61-а 

2,23 

1,79 

282 

43 

ЖБК "Кристал-24" 

вул. Градинська 

1,81 

1,60 

283 

44 

ЖБК "Локомотив-4" 

просп. Маяковського Володимира 

34-а 

2,23 

1,86 

284 

45 

ЖБК "Містпром" 

вул. Жукова Маршала 

39 

2,60 

2,27 

285 

46 

ЖБК "Медик-5" 

вул. Бальзака Оноре Де 

58 

1,73 

1,43 

286 

47 

ЖБК "Молодіжний-10" 

просп. Маяковського Володимира 

30 

2,18 

1,69 

287 

48 

ЖБК "Молодіжний-11" 

просп. Маяковського Володимира 

30-а 

2,80 

2,16 

288 

49 

ЖБК "Мотозаводець-6" 

просп. Маяковського Володимира 

2,50 

2,12 

289 

50 

ЖБК "Наукфільм" 

вул. Курчатова Академіка 

8-б 

2,09 

1,84 

290 

51 

ЖБК "Октава-2" 

вул. Беретті Вікентія 

2,16 

1,38 

291 

52 

ЖБК "Октава-3" 

вул. Сабурова Олександра 

11 

1,52 

1,21 

292 

53 

ЖБК "Річковик-1" 

вул. Данькевича Костянтина 

2,19 

1,93 

293 

54 

ЖБК "Річковик-1" 

вул. Данькевича Костянтина 

2,13 

1,87 

294 

55 

ЖБК "Спартак" 

вул. Братиславська 

28 

1,97 

1,97 

295 

56 

ЖБК "Суднобудівельник-10" 

вул. Закревського Миколи 

47-б 

2,37 

1,95 

296 

57 

ЖБК "Суднобудівник-21" 

вул. Бальзака Оноре Де 

63-б 

2,01 

1,69 

297 

58 

ЖБК "Темп-7" 

просп. Лісовий 

17-а 

1,97 

1,58 

298 

59 

ЖБК "Хімік-2" 

вул. Волкова Космонавта 

22 

1,71 

1,47 

299 

60 

ЖБК "Хімік-10" 

просп. Маяковського Володимира 

22 

2,07 

1,78 

300 

61 

ЖБК "Хімік-10" 

просп. Маяковського Володимира 

24 

2,07 

1,78 

301 

62 

ЖБК "Хімік-11" 

просп. Маяковського Володимира 

32-г 

1,90 

1,60 

302 

63 

ЖБК "Хімік-14" 

вул. Бальзака Оноре Де 

18 

2,16 

1,82 

303 

64 

ЖБК "Хімік-14" 

вул. Бальзака Оноре Де 

24 

2,12 

1,78 

304 

65 

ЖБК "Хімік-18" 

просп. Маяковського Володимира 

89 

1,31 

1,05 

305 

66 

ЖБК "Харчовик" 

просп. Лісовий 

4-а 

2,34 

1,77 

306 

67 

ЖБК "Червоноткацький" 

просп. Лісовий 

33 

2,34 

1,95 

307 

68 

ЖБК "Швейник" 

вул. Курчатова Академіка 

3-а 

1,78 

1,39 

308 

69 

ЖБК "Шовковий-1" 

вул. Мілютенка 

28-а 

1,93 

1,59 

309 

70 

ЖБК "Шовковик-8" 

вул. Закревського Миколи 

35-а 

2,29 

1,89 

310 

71 

ЖБК "Шовковик-9" 

просп. Маяковського Володимира 

32-в 

1,96 

1,65 

311 

72 

ЖБК "Шовкоткацький" 

вул. Шолом-Алейхема 

2,25 

1,95 

312 

73 

ЖБК-16 

вул. Шолом-Алейхема 

13-а 

2,39 

2,05 

313 

74 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Братиславська 

8-а 

3,20 

3,20 

314 

75 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Братиславська 

30-а 

1,85 

1,85 

315 

76 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Волкова Космонавта 

4-а 

2,93 

2,93 

316 

77 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Волкова Космонавта 

10 

2,07 

1,57 

317 

78 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Данькевича Костянтина 

16 

1,96 

1,57 

318 

79 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Драйзера Теодора 

2,24 

1,83 

319 

80 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Жукова Маршала 

19-а 

3,21 

3,21 

320 

81 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Жукова Маршала 

53-а 

3,00 

3,00 

321 

82 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Цвєтаєвої Марини 

1,95 

1,51 

322 

83 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

просп. Лісовий 

12-а 

1,71 

1,71 

323 

84 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

просп. Лісовий 

12Б 

1,71 

1,71 

324 

85 

ОСББ "Барвінок" 

вул. Братиславська 

9-а 

2,13 

1,65 

325 

86 

ОСББ "Десна" 

вул. Драйзера Теодора 

34/51 

2,79 

2,41 

326 

87 

ОСББ "Зв'язківець-2" 

вул. Радунська 

10-а 

3,06 

2,32 

327 

88 

ОСББ "Лісовий" 

просп. Лісовий 

35 

2,12 

1,73 

328 

89 

ОСББ "Метрополітеновець" 

вул. Жукова Маршала 

41/28 

2,09 

1,82 

329 

90 

ОСББ "Сонячний" 

просп. Маяковського Володимира 

91-в 

1,63 

1,20 

330 

91 

ТОВ "Житлосервіс Груп" 

вул. Градинська 

20 

2,04 

1,72 

331 

92 

ЦСБК "Хімік-3" 

вул. Курчатова Академіка 

15 

1,51 

1,51 

332 

93 

ЦСБК "Хімік-3" 

вул. Курчатова Академіка 

19 

1,50 

1,50 

Дніпровський район 

333 

ДП "Укржитлосервіс" 

бульв. Дарницький 

2,20 

1,95 

334 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Жмаченка Генерала 

2,14 

1,90 

335 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Окіпної Раїси 

1,96 

1,62 

336 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Окіпної Раїси 

3-а 

2,49 

2,11 

337 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Окіпної Раїси 

3-б 

2,41 

2,07 

338 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Окіпної Раїси 

3-в 

2,46 

2,07 

339 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Туманяна Ованеса 

2,25 

1,78 

340 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Флоренції 

1/11 

1,88 

1,55 

341 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Флоренції 

1,92 

1,52 

342 

10 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Флоренції 

2,06 

1,66 

343 

11 

ЖБК "50 років Жовтня" 

вул. Березняківська 

24 

2,61 

2,23 

344 

12 

ЖБК "Авіатор" 

просп. Тичини Павла 

21 

2,58 

2,06 

345 

13 

ЖБК "Автомат-1" 

вул. Райдужна 

63 

2,00 

1,75 

346 

14 

ЖБК "Арсеналець-9" 

вул. Челябінська 

1,60 

1,41 

347 

15 

ЖБК "Арсеналець-10" 

вул. Челябінська 

1,94 

1,56 

348 

16 

ЖБК "Арсеналець-15" 

вул. Челябінська 

19 

2,31 

1,98 

349 

17 

ЖБК "Арсеналець-20" 

вул. Челябінська 

15 

2,19 

1,85 

350 

18 

ЖБК "Арсеналець-24" 

вул. Райдужна 

47 

2,02 

1,78 

351 

19 

ЖБК "Буревісник-2" 

просп. Тичини Павла 

22-а 

1,72 

1,10 

352 

20 

ЖБК "Вагоноремонтник-1" 

вул. Райдужна 

2,15 

1,82 

353 

21 

ЖБК "Вагоноремонтник" 

вул. Кибальчича Миколи 

19 

3,29 

1,42 

354 

22 

ЖБК "Експрес-1" 

просп. Тичини Павла 

12-а 

2,02 

1,51 

355 

23 

ЖБК "Журналіст-3" 

Дніпровська набережна 

2,56 

2,28 

356 

24 

ЖБК "Керамик" 

вул. Березняківська 

12 

2,68 

2,16 

357 

25 

ЖБК "Кристал-14" 

вул. Райдужна 

45 

1,97 

1,72 

358 

26 

ЖБК "Механізатор-2" 

вул. Березняківська 

14-а 

2,22 

1,69 

359 

27 

ЖБК "Механізатор-3" 

Дніпровська набережна 

2,31 

1,90 

360 

28 

ЖБК "Печерський-5" 

бульв.Дарницький 

1,94 

1,94 

361 

29 

ЖБК "Суднобудівник" 

бульв.Дарницький 

2,07 

1,67 

362 

30 

ЖБК "Супутник" 

просп. Тичини Павла 

9Б 

2,84 

2,28 

363 

31 

ЖБК "Токсиколог" 

вул. Березняківська 

24 

2,61 

2,22 

364 

32 

ЖБК "Хімік-6" 

вул. Райдужна 

17-а 

2,33 

1,95 

365 

33 

ЖБК "Хімік-7" 

просп. Ватутіна Генерала 

10 

2,04 

1,67 

366 

34 

ЖБК "Хімік-8" 

просп. Ватутіна Генерала 

2-б 

2,23 

1,89 

367 

35 

ЖБК "Хімік-9" 

вул. Райдужна 

20 

2,22 

1,68 

368 

36 

ЖБК "Хвиля" 

вул. Серафимовича 

17/1 

1,95 

1,66 

369 

37 

ЖБК "Шовковик-3" 

просп. Ватутіна Генерала 

30-а 

2,14 

2,03 

370 

38 

ЖБК "Шовковик-6" 

просп. Ватутіна Генерала 

8-а 

1,90 

1,54 

371 

39 

ЖБК "Шовковик-7" 

вул. Райдужна 

18 

2,22 

1,67 

372 

40 

ЖБК "Электрон" 

Харківське шосе 

2-а 

2,00 

1,72 

373 

41 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

бульв. Гашека Ярослава 

18 

2,00 

1,59 

374 

42 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Запорожця Петра 

13 

1,69 

1,69 

375 

43 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Микитенка Івана 

1,71 

1,71 

376 

44 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Микитенка Івана 

9-б 

1,58 

1,58 

377 

45 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Райдужна 

59-б 

2,05 

1,71 

378 

46 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Тампере 

8-а 

1,77 

1,77 

379 

47 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

просп. Возз'єднання 

5-а 

1,70 

1,70 

380 

48 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

просп. Возз'єднання 

5-б 

1,80 

1,80 

381 

49 

КП "Київський метрополітен" 

вул. Тампере 

10 

3,11 

3,11 

382 

50 

ОСББ "Аскольд" 

Русанівська Набережна 

24/51 

2,25 

1,87 

383 

51 

ОСББ "Надія" 

просп. Тичини Павла 

2,35 

1,76 

384 

52 

ОСББ "Тичини-16/2" 

просп. Тичини Павла 

16/2 

2,72 

2,39 

385 

53 

ТОВ "Новобудова" 

бульв. Верховної Ради 

14-б 

1,84 

1,54 

386 

54 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

4-в 

1,88 

1,54 

387 

55 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

4-г 

1,76 

1,52 

388 

56 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

4-д 

1,97 

1,68 

389 

57 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

2,02 

1,66 

390 

58 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

6-б 

2,01 

1,65 

391 

59 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Микільсько-Слобідська 

6-в 

2,02 

1,64 

392 

60 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Раскової Марини 

52-в 

1,78 

1,50 

393 

61 

Фірма "Т. М. М." 

вул. Панельна 

2,78 

2,45 

Оболонський район 

394 

ГУ МВС України 

вул. Північна 

2-д 

1,98 

1,63 

395 

ЖБК "Імпульс" 

вул. Залк Мате 

6-б 

2,18 

1,32 

396 

ЖБК "Автомобіль" 

вул. Полярна 

2,84 

1,74 

397 

ЖБК "Автотранспортник-7" 

вул. Панча Петра 

11-а 

2,28 

1,66 

398 

ЖБК "Автотранспортник-7" 

вул. Панча Петра 

11-б 

2,29 

1,67 

399 

ЖБК "Академічний-3" 

вул. Героїв Дніпра 

40-а 

2,05 

1,72 

400 

ЖБК "Академічний-15" 

вул. Гавро Лайоша 

11-в 

2,48 

2,17 

401 

ЖБК "Академічний-15" 

вул. Гавро Лайоша 

11-г 

2,50 

2,18 

402 

ЖБК "Академічний-15" 

вул. Гавро Лайоша 

11-д 

2,36 

2,04 

403 

10 

ЖБК "Арсеналець-17" 

вул. Прирічна 

1-а 

2,59 

2,09 

404 

11 

ЖБК "Арсеналець-18" 

вул. Приозерна 

2,22 

1,80 

405 

12 

ЖБК "Арсеналець-19" 

просп. Героїв Сталінграда 

41 

2,41 

1,87 

406 

13 

ЖБК "Більшовик-2" 

вул. Гавро Лайоша 

1,50 

1,14 

407 

14 

ЖБК "Більшовик-4" 

вул. Героїв Дніпра 

17 

2,55 

2,05 

408 

15 

ЖБК "Білоозерне" 

просп. Героїв Сталінграда 

43-в 

2,12 

1,81 

409 

16 

ЖБК "Богатир" 

вул. Богатирська 

18 

2,08 

1,81 

410 

17 

ЖБК "Взуттєвик-2" 

вул. Приозерна 

8-б 

2,67 

2,28 

411 

18 

ЖБК "Взуттєвик-3" 

просп. Героїв Сталінграда 

61-а 

2,06 

1,62 

412 

19 

ЖБК "Вчитель" 

просп. Оболонський 

15 

1,33 

1,04 

413 

20 

ЖБК "Геолог" 

просп. Оболонський 

16 

1,71 

0,94 

414 

21 

ЖБК "Дзержинець" 

вул. Малиновського Маршала 

27/23 

2,44 

1,87 

415 

22 

ЖБК "Дніпро" 

вул. Малиновського Маршала 

25-б 

2,18 

1,81 

416 

23 

ЖБК "Зарево" 

вул. Героїв Дніпра 

16-в 

2,04 

1,62 

417 

24 

ЖБК "Зварник" 

вул. Малиновського Маршала 

25 

2,03 

1,70 

418 

25 

ЖБК "Знання" 

вул. Гавро Лайоша 

9-д 

2,58 

2,02 

419 

26 

ЖБК "Квазар-13" 

вул. Автозаводська 

77 

1,86 

1,59 

420 

27 

ЖБК "Квазар-13" 

вул. Автозаводська 

79 

1,83 

1,56 

421 

28 

ЖБК "Квазар-13" 

вул. Автозаводська 

81 

1,81 

1,54 

422 

29 

ЖБК "Київ-6" 

вул. Гавро Лайоша 

11-а 

2,25 

1,97 

423 

30 

ЖБК "Концертний-1" 

вул. Гавро Лайоша 

9-а 

2,11 

1,71 

424 

31 

ЖБК "Кристал-4" 

вул. Героїв Дніпра 

65 

2,00 

1,69 

425 

32 

ЖБК "Кристал-5" 

вул. Північна 

54-а 

2,59 

2,11 

426 

33 

ЖБК "Кристал-5" 

вул. Північна 

54-б 

2,45 

1,98 

427 

34 

ЖБК "Кристал-21" 

вул. Автозаводська 

5-а 

2,13 

1,75 

428 

35 

ЖБК "Мікрон" 

вул. Малиновського Маршала 

25-г 

2,49 

1,90 

429 

36 

ЖБК "Мікрофон" 

просп. Оболонський 

15 

1,68 

1,45 

430 

37 

ЖБК "Маяк-3" 

просп. Оболонський 

2-а 

1,95 

1,41 

431 

38 

ЖБК "Маяк-7" 

просп. Героїв Сталінграда 

60 

2,89 

2,15 

432 

39 

ЖБК "Медик" 

вул. Фрунзе 

146 

1,45 

0,97 

433 

40 

ЖБК "Мистецтвознавець" 

вул. Малиновського Маршала 

27/23 

2,38 

1,86 

434 

41 

ЖБК "Молодіжний-13" 

вул. Гавро Лайоша 

9-е 

2,34 

2,04 

435 

42 

ЖБК "Мотозаводець-8" 

вул. Бережанська 

24 

1,95 

1,72 

436 

43 

ЖБК "Мотозаводець-8" 

вул. Полярна 

6-а 

1,95 

1,72 

437 

44 

ЖБК "Оболонь-2" 

просп. Героїв Сталінграда 

42-б 

2,58 

2,10 

438 

45 

ЖБК "Оболонь-3" 

вул. Північна 

18 

2,41 

2,10 

439 

46 

ЖБК "Оболонь-6" 

просп. Героїв Сталінграда 

53 

2,05 

1,70 

440 

47 

ЖБК "Оболонь-8" 

просп. Оболонський 

45/28 

2,20 

1,58 

441 

48 

ЖБК "Оболонь-11" 

вул. Героїв Дніпра 

23 

2,46 

2,08 

442 

49 

ЖБК "Оболонь-12" 

вул. Героїв Дніпра 

2,53 

2,05 

443 

50 

ЖБК "Октава-1" 

вул. Прирічна 

2,15 

1,70 

444 

51 

ЖБК "Октава-4" 

вул. Гавро Лайоша 

17-а 

2,12 

1,75 

445 

52 

ЖБК "Октава" 

вул. Прирічна 

27-г 

2,04 

1,63 

446 

53 

ЖБК "Підземшляхбудівець" 

вул. Малиновського Маршала 

11 

2,11 

1,65 

447 

54 

ЖБК "Печерський-11" 

вул. Гавро Лайоша 

1,95 

1,57 

448 

55 

ЖБК "Печерський-12" 

вул. Гавро Лайоша 

11 

1,54 

1,17 

449 

56 

ЖБК "Промбудівельник-2" 

вул. Малиновського Маршала 

27/23 

2,57 

1,98 

450 

57 

ЖБК "Промбудівельник-3" 

просп. Героїв Сталінграда 

43-б 

2,07 

1,69 

451 

58 

ЖБК "Сатурн-2" 

просп. Оболонський 

34 

2,53 

2,12 

452 

59 

ЖБК "Суднобудівник-2" 

вул. Малиновського Маршала 

3-б 

2,05 

1,55 

453 

60 

ЖБК "Суднобудівник-3" 

вул. Гавро Лайоша 

1,63 

1,25 

454 

61 

ЖБК "Суднобудівник-4" 

просп. Оболонський 

36 

2,19 

1,84 

455 

62 

ЖБК "Суднобудівник-5" 

вул. Північна 

34 

2,10 

1,58 

456 

63 

ЖБК "Суднобудівник-6" 

просп. Оболонський 

11 

2,87 

2,29 

457 

64 

ЖБК "Суднобудівник-7" 

вул. Прирічна 

19-г 

2,36 

1,96 

458 

65 

ЖБК "Суднобудівник-8" 

вул. Героїв Дніпра 

13 

2,70 

1,99 

459 

66 

ЖБК "Україна" 

вул. Мукачівська 

1,95 

1,40 

460 

67 

ЖБК "Університет-5" 

вул. Героїв Дніпра 

30 

2,30 

1,91 

461 

68 

ЖБК "Хімік-4" 

вул. Гавро Лайоша 

17 

2,43 

2,08 

462 

69 

ЖБК "Чайка" 

вул. Малиновського Маршала 

25-а 

2,58 

2,12 

463 

70 

ЖБК "Чайка" 

вул. Малиновського Маршала 

25-в 

1,90 

1,56 

464 

71 

ЖБК "Чобіток" 

вул. Малиновського Маршала 

36 

2,15 

1,85 

465 

72 

ЖБК "Шовковик" 

вул. Вишгородська 

48-б 

2,46 

2,46 

466 

73 

ЖБК "Юпітер" 

просп. Оболонський 

18-в 

1,84 

1,44 

467 

74 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Гавро Лайоша 

14-а 

2,05 

1,56 

468 

75 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Гайдай Зої 

2-а 

2,02 

1,56 

469 

76 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Гайдай Зої 

6-а 

2,00 

1,57 

470 

77 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Малиновського Маршала 

2,11 

1,54 

471 

78 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Малиновського Маршала 

6-б 

2,16 

1,57 

472 

79 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Північна 

2-а 

2,06 

1,66 

473 

80 

ЖУ "Лівобережне" ДП "Екос" 

вул. Тимошенка маршала 

15-г 

1,84 

1,48 

474 

81 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Навашина Академіка 

13 

1,80 

1,80 

475 

82 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Рокоссовського Маршала 

8-а 

2,36 

1,90 

476 

83 

ОСББ "Фаворит" 

просп. Героїв Сталінграда 

12-в 

2,86 

1,94 

477 

84 

ОСББ "Чайка" 

вул. Тимошенка маршала 

2-л 

1,64 

1,41 

478 

85 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

62-а 

3,14 

3,14 

479 

86 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

63/65 

3,21 

3,21 

480 

87 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

64 

3,30 

3,30 

481 

88 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

66/14 

3,33 

3,33 

482 

89 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

66-а 

3,23 

3,23 

483 

90 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

66-б 

3,25 

3,25 

484 

91 

Сан. комп. "Пуща-Озерна" 

вул. Лісова 

66-в 

3,23 

3,23 

485 

92 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

Оболонська Набережна 

2,69 

2,21 

486 

93 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

Оболонська Набережна 

11 

2,69 

2,21 

487 

94 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

Оболонська Набережна 

15 

2,69 

2,21 

488 

95 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

Оболонська Набережна 

19 

2,69 

2,21 

489 

96 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

2-г 

3,00 

2,43 

490 

97 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

4-а 

3,00 

2,43 

491 

98 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

2,66 

2,10 

492 

99 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

6-а 

3,00 

2,43 

493 

100 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

2,66 

2,10 

494 

101 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

2,66 

2,10 

495 

102 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

8-а 

3,00 

2,43 

496 

103 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

10-а 

2,66 

2,10 

497 

104 

ТОВ "Експлуатаційна компанія" 

просп. Героїв Сталінграда 

26-а 

2,63 

2,27 

498 

105 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Полупанова 

10 

2,80 

2,40 

499 

106 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Тимошенка маршала 

29 

2,59 

2,30 

500 

107 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Тимошенка маршала 

29-в 

2,68 

2,32 

501 

108 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

12-г 

2,52 

2,26 

502 

109 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

14-г 

2,40 

2,12 

503 

110 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

16-д 

2,33 

2,02 

504 

111 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

18-а 

2,87 

2,67 

505 

112 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

22 

2,65 

2,45 

506 

113 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

24 

3,10 

2,76 

507 

114 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Героїв Сталінграда 

24-а 

2,96 

2,62 

508 

115 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Оболонський 

22-в 

2,76 

2,46 

509 

116 

ТОВ "Житлобуд-1" 

просп. Рокоссовського Маршала 

2,62 

2,50 

510 

117 

ТОВ "Житлосервіс Груп" 

вул. Макіївська 

2,35 

1,87 

511 

118 

ТОВ "Житлосервіс Груп" 

пров. Макіївський 

2,33 

1,85 

512 

119 

ТОВ "Комфорт" 

просп. Героїв Сталінграда 

47-а 

2,14 

1,78 

513 

120 

ТОВ "Світ побуту" 

вул. Тимошенка Маршала 

13-а 

2,44 

2,08 

514 

121 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Тимошенка Маршала 

21 К2 

2,32 

1,94 

515 

122 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Тимошенка Маршала 

21 К3 

2,38 

2,01 

516 

123 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Тимошенка Маршала 

21 К4-6 

2,53 

2,03 

517 

124 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Тимошенка Маршала 

21 К7-9 

2,88 

2,34 

Печерський район 

518 

БУ ГУ МВС України в м. Києві 

вул. Кудрі Івана 

18 

1,63 

1,63 

519 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Московська 

45 

2,63 

2,63 

520 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Московська 

45/2 

1,06 

1,06 

521 

БУ-12 КЕУ МО України 

Тверський тупик 

1,36 

1,36 

522 

ВСПЖГ КВТВП "Київ" 

вул. Різницька 

11 

1,43 

1,43 

523 

ВСПЖГ КВТВП "Київ" 

пров. Бастіонний 

2,49 

2,49 

524 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

2,45 

2,16 

525 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

10 

2,44 

1,99 

526 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

12 

2,45 

2,12 

527 

10 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

30-а 

2,52 

2,19 

528 

11 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

36/10 

2,68 

2,19 

529 

12 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв. Лесі Українки 

36-б 

2,50 

2,18 

530 

13 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

бульв.Лесі Українки 

36-в 

2,32 

2,11 

531 

14 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

вул. Верхня 

2,49 

2,01 

532 

15 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

вул. Каменєва Командарма 

4-а 

2,93 

2,10 

533 

16 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

вул. Кудрі Івана 

43 

2,25 

2,25 

534 

17 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

вул. Мічуріна 

3,03 

2,59 

535 

18 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

вул. Старонаводницька 

8-а 

2,82 

2,31 

536 

19 

ДП "ЕКО" Мінекономіки України 

Кловський узвіз 

2,53 

2,35 

537 

20 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Інститутська 

13/4 

1,78 

1,33 

538 

21 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Інститутська 

16 

2,60 

1,83 

539 

22 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Інститутська 

18 

2,52 

1,87 

540 

23 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Інститутська 

20/8 

3,14 

2,44 

541 

24 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Банкова 

1/10 

2,30 

1,64 

542 

25 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Банкова 

2,27 

1,67 

543 

26 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Грушевського Михайла 

34-а 

1,92 

1,52 

544 

27 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Лейпцигська 

1,62 

1,62 

545 

28 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Мазепи Івана 

12-а 

2,63 

2,05 

546 

29 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Мазепи Івана 

12-б 

2,20 

1,57 

547 

30 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Мазепи Івана 

24-2 

1,79 

1,33 

548 

31 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Мазепи Івана 

24-1 

1,44 

1,44 

549 

32 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Мазепи Івана 

24-а 

2,20 

1,75 

550 

33 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Старонаводницька 

4-а 

1,90 

1,55 

551 

34 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Старонаводницька 

2,28 

1,92 

552 

35 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Суворова 

2,76 

2,39 

553 

36 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Суворова 

2,86 

2,49 

554 

37 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Суворова 

11 

2,03 

1,70 

555 

38 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Суворова 

13 

1,93 

1,62 

556 

39 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Шовковична 

10 

2,92 

1,92 

557 

40 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Шовковична 

21 

2,21 

1,76 

558 

41 

ЖБК "50 років Жовтня" 

Печерський узвіз 

1,74 

1,50 

559 

42 

ЖБК "Медик" 

вул. Німанська 

1,37 

1,37 

560 

43 

ЖБК "Держплановець" 

бульв. Лесі Українки 

5-а 

1,67 

1,48 

561 

44 

ЖБК "Дружба" 

вул. Мечникова 

7-а 

1,60 

1,36 

562 

45 

ЖБК "За кермом" 

бульв. Приймаченко Марії 

1,22 

1,22 

563 

46 

ЖБК "Здоров'я" 

вул. Лейпцигська 

12 

1,78 

1,78 

564 

47 

ЖБК "Міцність" 

вул. Бастіонна 

15 

1,75 

1,41 

565 

48 

ЖБК "Машинобудівник" 

вул. Червоноармійська 

101 

1,59 

1,35 

566 

49 

ЖБК "Науковець" 

вул. Мічуріна 

1,29 

1,10 

567 

50 

ЖБК "Печерський-4" 

вул. Кудрі Івана 

42 

1,77 

1,77 

568 

51 

ЖБК "Печерський" 

Печерський узвіз 

15 

1,54 

1,54 

569 

52 

ЖБК "Печерський-9" 

вул. Арсенальна 

20 

1,64 

1,46 

570 

53 

ЖБК "Плановик" 

вул. Мазепи Івана 

24-б 

2,56 

2,31 

571 

54 

ЖБК "Плановик" 

вул. Мазепи Івана 

24-в 

2,56 

2,31 

572 

55 

ЖБК "Прогрес" 

вул. Чеська 

1/22 

1,74 

1,74 

573 

56 

ЖБК "Прогрес" 

вул. Чеська 

1,70 

1,50 

574 

57 

ЖБК "Проектувальник" 

вул. Чеська 

1,75 

1,56 

575 

58 

ЖБК "Промінь" 

вул. Лумумби Патріса 

13 

1,72 

1,44 

576 

59 

ЖБК "Радянський вчений" 

вул. Кудрі Івана 

41/22 

1,31 

1,31 

577 

60 

ЖБК "Радянський гігієніст" 

бульв. Дружби Народів 

28-а 

1,90 

1,90 

578 

61 

ЖБК "Хімік" 

вул. Барбюса Анрі 

5-б 

1,46 

1,25 

579 

62 

ЖБК "Художник-1" 

пров. Бастіонний 

1,47 

1,29 

580 

63 

ЖБК "Червоний прапор" 

вул. Кутузова 

1,39 

1,39 

581 

64 

ЖБК "Чобіток" 

бульв. Лесі Українки 

14-а 

2,27 

2,01 

582 

65 

ЖБК-29 

бульв. Лесі Українки 

11-а 

1,90 

1,90 

583 

66 

ЖБК-39 

пров. Госпітальний 

1-а 

1,73 

1,73 

584 

67 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кіквідзе 

14 

2,26 

2,26 

585 

68 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кіквідзе 

16 

2,13 

2,13 

586 

69 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кіквідзе 

17/10 

1,83 

1,83 

587 

70 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кіквідзе 

17-а 

2,09 

2,09 

588 

71 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кудрі Івана 

16 

1,64 

1,64 

589 

72 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Лумумби Патріса 

11 

2,16 

2,16 

590 

73 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Лумумби Патріса 

19 

1,81 

1,81 

591 

74 

Київське управління механізації будівництва Міноборони України 

вул. Кудрі Івана 

18/2 

1,21 

1,21 

592 

75 

ОСББ "Інженер" 

бульв. Дружби Народів 

1,53 

1,31 

593 

76 

ОСББ "Вимпел" 

вул. Предславинська 

21/23 

1,58 

1,32 

594 

77 

ОСББ "ЖСК-28" 

вул. Білокур Катерини 

5/17 

1,80 

1,80 

595 

78 

ОСББ "Зеніт" 

бульв. Дружби Народів 

10 

2,60 

2,51 

596 

79 

ОСББ "Іванова-13" 

вул. Іванова Андрія 

13 

2,35 

2,00 

597 

80 

ОСББ "Корона Введенська" 

вул. Панаса Мирного 

28-а 

1,61 

1,20 

598 

81 

ОСББ "Мотор" 

вул. Підвисоцького Професора 

3-а 

1,64 

1,64 

599 

82 

ОСББ "Печерський-6" 

бульв. Лесі Українки 

15-а 

1,66 

1,41 

600 

83 

ОСББ "Текстильник" 

бульв. Лесі Українки 

15 

1,61 

1,61 

601 

84 

ОСББ "Темп-4" 

бульв. Дружби Народів 

8-а 

1,60 

1,41 

602 

85 

ОСББ "Університет-3" 

бульв. Дружби Народів 

1,71 

1,49 

603 

86 

ОСББ "Хроніка" 

вул. Остапа Вишні 

2,05 

1,74 

604 

87 

ОСББ "Чекіст" 

вул. Чеська 

1,49 

1,49 

605 

88 

ПОВГО ФСТ "Україна" 

бульв. Дружби Народів 

14 

2,75 

2,75 

606 

89 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Круглоуніверситетська 

3-5 

2,33 

2,04 

607 

90 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Щорса 

36-б 

2,36 

2,02 

608 

91 

ТОВ "Житло-Буд" 

Кловський узвіз 

2,38 

2,01 

609 

92 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Барбюса Анрі 

16 

2,75 

2,41 

610 

93 

ТОВ "Ковальська-Житлосервіс" 

вул. Ольгинська 

4,82 

2,43 

611 

94 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Московська 

46/2 

1,92 

1,49 

Подільський район 

612 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Електриків 

30 

1,38 

1,38 

613 

ВАТ "Фірма"Астарта-Центр" 

вул. Щекавицька 

30/39 

2,62 

2,15 

614 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Введенська 

29/58 

3,33 

2,38 

615 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Волоська 

50/38 

3,34 

2,29 

616 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Волоська 

51/27 

3,26 

2,30 

617 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Межигірська 

28 

2,88 

2,05 

618 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Почайнинська 

25/49 

3,29 

2,35 

619 

ВП "ВД-Побут" 

вул. Хорива 

39-41 

3,20 

2,22 

620 

ЖБК "Авіатор-3" 

просп. Гонгадзе Георгія 

26 

2,50 

1,67 

621 

10 

ЖБК "Квазар-5" 

просп. Свободи 

2,00 

1,41 

622 

11 

ЖБК "Станок-16" 

просп. "Правди" 

10 

1,96 

1,48 

623 

12 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. "Правди" 

19-а 

1,66 

1,31 

624 

13 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. "Правди" 

31-а 

1,72 

1,33 

625 

14 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. "Правди" 

90 

1,90 

1,66 

626 

15 

Київ.реч.порт ТОВ ЖЕО-3 

Андріївський узвіз 

1-а 

1,85 

1,44 

627 

16 

ОСББ "Турівська фортеця" 

вул. Турівська 

31 

1,96 

1,52 

628 

17 

ТОВ "Будсервіс-Центр" 

вул. Спаська 

3,46 

1,88 

629 

18 

ТОВ "ЖЕО N 3" 

вул. Почайнинська 

70 

2,12 

1,84 

630 

19 

ТОВ "ЖЕО N 3" 

вул. Фрунзе 

14-18 

2,05 

1,71 

631 

20 

ТОВ "ЖЕО N 3" 

вул. Юрківська 

28 

2,70 

1,90 

632 

21 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Щекавицька 

7/10 

2,50 

2,50 

633 

22 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Вітряні Гори 

2-б 

3,25 

2,85 

634 

23 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Вишгородська 

45/2 

3,75 

3,45 

Святошинський район 

635 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Зодчих 

32-б 

2,19 

1,75 

636 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Симиренка 

34-а 

2,65 

1,87 

637 

ВАТ "Трест"Київміськбуд-2" 

вул. Серпова 

4,69 

4,69 

638 

ГУ МВС України 

19 км Житомирське шосе 

1-а 

1,20 

1,20 

639 

ГУ МВС України 

вул. Стуса Василя 

1,95 

1,47 

640 

ДЖКП "НАН України" 

вул. Доброхотова Академіка 

24 

2,57 

2,57 

641 

ЖБК "50 років Жовтня" 

бульв. Роллана Ромена 

5-б 

1,96 

1,96 

642 

ЖБК "Індикатор-2" 

вул. Жолудєва 

6-е 

1,75 

1,29 

643 

ЖБК "Індикатор-3" 

вул. Булгакова 

1,99 

1,44 

644 

10 

ЖБК "Індикатор-6" 

вул. Симиренка 

21 

2,24 

1,76 

645 

11 

ЖБК "Індикатор-7" 

вул. Коласа Якуба 

23 

1,71 

1,36 

646 

12 

ЖБК "Індикатор-8" 

вул. Кіпріанова Академіка 

1,69 

1,41 

647 

13 

ЖБК "Індикатор-9" 

вул. Жмеринська 

32-а 

1,63 

1,30 

648 

14 

ЖБК "Авіатор-13" 

вул. Героїв Космосу 

19-в 

1,62 

1,29 

649 

15 

ЖБК "Авіатор-19" 

вул. Героїв Космосу 

15 

1,73 

1,44 

650 

16 

ЖБК "Авіатор-2" 

просп. Курбаса Леся 

5-б 

1,43 

1,25 

651 

17 

ЖБК "Авіатор-9" 

вул. Симиренка 

12-б 

2,50 

1,79 

652 

18 

ЖБК "Автобусник" 

вул. Туполєва Академіка 

15-д 

2,62 

2,62 

653 

19 

ЖБК "Автотранспортник-2" 

вул. Зодчих 

60/1 

2,19 

1,65 

654 

20 

ЖБК "Академічний-17" 

вул. Чорнобильська 

12 

1,88 

1,62 

655 

21 

ЖБК "Академічний-17" 

вул. Чорнобильська 

12-а 

1,61 

1,34 

656 

22 

ЖБК "Академічний-17" 

вул. Чорнобильська 

14 

1,72 

1,46 

657 

23 

ЖБК "Алмаз-6" 

вул. Симиренка 

11 

1,83 

1,39 

658 

24 

ЖБК "Алмаз-7" 

вул. Булгакова 

3,05 

1,93 

659 

25 

ЖБК "Будівельник-3" 

бульв. Роллана Ромена 

4-б 

1,81 

1,81 

660 

26 

ЖБК "Будівельник-3" 

бульв. Роллана Ромена 

4-в 

1,82 

1,82 

661 

27 

ЖБК "Верстат-14" 

вул. Коласа Якуба 

23-а 

1,81 

1,40 

662 

28 

ЖБК "Верстат-13" 

вул. Героїв Космосу 

19 

1,67 

1,34 

663 

29 

ЖБК "Вчитель-2" 

просп. Корольова Академіка 

2-в 

1,77 

1,36 

664 

30 

ЖБК "Домобудівельник" 

вул. Сосніних Сім'ї 

2-б 

2,07 

1,51 

665 

31 

ЖБК "Домобудівельник" 

вул. Сосніних Сім'ї 

2-в 

2,09 

1,52 

666 

32 

ЖБК "Електрон-1" 

бульв. Кольцова 

2,58 

2,06 

667 

33 

ЖБК "Елерон" 

вул. Симиренка 

13 

1,58 

1,23 

668 

34 

ЖБК "Жовтень" 

бульв. Роллана Ромена 

5-в 

1,87 

1,87 

669 

35 

ЖБК "Жовтень" 

вул. Картвелішвілі 

1,61 

1,22 

670 

36 

ЖБК "Квант" 

бульв. Кольцова 

11-а 

1,76 

1,33 

671 

37 

ЖБК "Київ-5" 

вул. Булаховського Академіка 

24 

1,79 

1,44 

672 

38 

ЖБК "Космос" 

просп. Курбаса Леся 

19/11 

2,52 

1,99 

673 

39 

ЖБК "Лепсе-2" 

вул. Григоровича-Барського 

3,23 

1,68 

674 

40 

ЖБК "Лепсе" 

просп. Курбаса Леся 

13 

2,57 

2,04 

675 

41 

ЖБК "Локомотив-6" 

вул. Героїв Космосу 

19-а 

1,86 

1,43 

676 

42 

ЖБК "Луна" 

вул. Булаховського Академіка 

22 

1,71 

1,46 

677 

43 

ЖБК "Машинобудівник" 

вул. Чорнобильська 

9-а 

1,81 

1,46 

678 

44 

ЖБК "Обчислювач-10" 

вул. Симиренка 

19 

2,05 

1,82 

679 

45 

ЖБК "Обчислювач-3" 

вул. Зодчих 

32 

2,65 

2,09 

680 

46 

ЖБК "Обчислювач-5" 

вул. Жолудєва 

1,68 

1,32 

681 

47 

ЖБК "Обчислювач-7" 

вул. Жолудєва 

4-г 

2,11 

1,62 

682 

48 

ЖБК "Приборист" 

бульв. Кольцова 

13-а 

2,19 

1,52 

683 

49 

ЖБК "Сатурн-1" 

просп. Курбаса Леся 

13-а 

2,62 

2,08 

684 

50 

ЖБК "Ювілей-50" 

бульв. Роллана Ромена 

5-а 

1,93 

1,93 

685 

51 

ЖБК "Ювілейний-3" 

просп. Корольова Академіка 

14 

1,87 

1,44 

686 

52 

ЖЕ ТОВ "Оселя" 

вул. Ушакова Миколи 

14-а 

3,05 

2,70 

687 

53 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Вітрука Генерала 

3/11 

1,51 

1,51 

688 

54 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Депутатська 

13 

1,45 

1,45 

689 

55 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Депутатська 

17/6 

1,67 

1,67 

690 

56 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Святошинська 

2,02 

1,71 

691 

57 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Тернопільська 

7-а 

2,67 

2,67 

692 

58 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

2,13 

2,13 

693 

59 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

5-г 

2,59 

2,59 

694 

60 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

5-д 

2,73 

2,73 

695 

61 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

11-д 

2,10 

1,76 

696 

62 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

11-е 

1,99 

1,63 

697 

63 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

17/19 

3,31 

2,92 

698 

64 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

просп. Перемоги 

77/1 

2,17 

2,17 

699 

65 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

просп. Перемоги 

77-а 

1,74 

1,74 

700 

66 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

просп. Перемоги 

89-а 

3,11 

2,94 

701 

67 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

бульв. Кольцова 

17-а 

2,16 

2,16 

702 

68 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

бульв. Кольцова 

20-а 

2,10 

2,10 

703 

69 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Булаховського Академіка 

5-б 

1,66 

1,37 

704 

70 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Булаховського Академіка 

5-в 

1,94 

1,62 

705 

71 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Булаховського Академіка 

5-г 

2,02 

1,72 

706 

72 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Булаховського Академіка 

5-д 

1,85 

1,51 

707 

73 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Зодчих 

50-б 

2,17 

2,17 

708 

74 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Корольова Академіка 

9-а 

2,17 

2,17 

709 

75 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Корольова Академіка 

9-б 

2,34 

2,34 

710 

76 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Осіння 

33 

1,64 

1,34 

711 

77 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Симиренка 

5-в 

1,97 

1,61 

712 

78 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Сосніних Сім'ї 

12-а 

1,87 

1,87 

713 

79 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Курбаса Леся 

10-в 

2,45 

2,45 

714 

80 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Курбаса Леся 

18-б 

2,09 

2,09 

715 

81 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Палладіна Академіка 

25 

1,85 

1,49 

716 

82 

Інтербудінвест 

просп. Перемоги 

131 

3,22 

2,65 

717 

83 

КЖКП "Агропромбудіндустрія" 

вул. Львівська 

24 

2,53 

2,05 

718 

84 

ОСББ "Перемога-1" 

вул. Перемоги 

3,79 

3,79 

719 

85 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Ірпінська 

69-а 

3,18 

2,59 

720 

86 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Верховинна 

91 

2,76 

2,31 

721 

87 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Строкача Тимофія 

1,85 

1,57 

722 

88 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Курбаса Леся 

5-в 

1,81 

1,48 

723 

89 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Курбаса Леся 

7-а 

1,81 

1,54 

724 

90 

ТОВ "Новобудова" 

просп. Перемоги 

125 

2,01 

1,66 

725 

91 

ТОВ "С. П. І. Сервіс" 

вул. Львівська 

22-а 

1,98 

1,56 

726 

92 

Фірма "Т. М. М." 

вул. Чаадаєва Петра 

3,50 

3,09 

727 

93 

Фірма "Т. М. М." 

вул. Чаадаєва Петра 

2-а 

2,86 

2,53 

728 

94 

Фірма "Т. М. М." 

вул. Чаадаєва Петра 

2-б 

3,04 

2,66 

729 

95 

Фірма "Т. М. М." 

вул. Чаадаєва Петра 

2-в 

3,95 

3,51 

Солом'янський район 

730 

Інститут цукрових буряків 

вул. Клінічна 

21/19 

2,49 

2,49 

731 

Інститут цукрових буряків 

вул. Клінічна 

25 

2,61 

2,61 

732 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Гаріна Бориса 

62 

1,34 

1,34 

733 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Гаріна Бориса 

64 

1,36 

1,36 

734 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Гаріна Бориса 

66 

1,38 

1,38 

735 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Гаріна Бориса 

68 

1,23 

1,23 

736 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Радченка Петра 

21 

1,88 

1,88 

737 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Радченка Петра 

21-а 

1,24 

1,24 

738 

АК "Пуща-водиця" 

вул. Радченка Петра 

23 

1,84 

1,84 

739 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Далека 

25 

0,82 

0,82 

740 

11 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Донецька 

8-а 

2,04 

1,69 

741 

12 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

2,55 

2,55 

742 

13 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

2,26 

2,26 

743 

14 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

13-а 

2,07 

1,50 

744 

15 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

13-б 

1,44 

1,35 

745 

16 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

13-в 

1,42 

1,32 

746 

17 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

13-г 

1,57 

1,46 

747 

18 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Курська 

13-д 

1,90 

1,47 

748 

19 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Тополева 

4-8 

3,55 

1,77 

749 

20 

БУ-12 КЕУ МО України 

пров. Чугуївський 

19 

2,79 

2,79 

750 

21 

ВАТ "Трест"Київміськбуд-2" 

вул. Борщагівська 

171/18 

5,34 

5,34 

751 

22 

ВАТ "Трест"Київміськбуд-2" 

вул. Польова 

19/8 

5,72 

5,72 

752 

23 

ГУ МВС України 

вул. Ушинського 

34 

1,60 

1,60 

753 

24 

ДКП "БІОФАРМА" 

вул. Амосова Миколи 

1,42 

1,42 

754 

25 

ДКП "БІОФАРМА" 

вул. Амосова Миколи 

14 

1,32 

1,32 

755 

26 

ЖБК "Більшовик-6" 

вул. Гетьмана Вадима 

44 

2,02 

1,60 

756 

27 

ЖБК "Більшовик" 

просп. Перемоги 

43-а 

1,71 

1,71 

757 

28 

ЖБК "Будівельник-2" 

вул. Солом'янська 

10 

1,39 

1,19 

758 

29 

ЖБК "Весна" 

вул. Василенка Миколи 

23-б 

1,29 

1,29 

759 

30 

ЖБК "Вища школа-3" 

вул. Урицького 

1,63 

1,27 

760 

31 

ЖБК "Восток-2" 

вул. Солом'янська 

34 

1,11 

1,11 

761 

32 

ЖБК "Вчитель-1" 

вул. Василенка Миколи 

14-г 

1,83 

1,70 

762 

33 

ЖБК "Гідроприлад-1" 

вул. Пироговського Олександра 

1,98 

1,23 

763 

34 

ЖБК "Домобудівник" 

вул. Васильченка 

2,36 

1,94 

764 

35 

ЖБК "Домобудівник" 

вул. Новгородська 

11 

2,50 

2,13 

765 

36 

ЖБК "Енергетик" 

вул. Урицького 

1,76 

1,50 

766 

37 

ЖБК "Жовтень" 

вул. Єреванська 

14-в 

0,78 

0,78 

767 

38 

ЖБК "Залізничник-4" 

вул. Волгоградська 

11 

2,28 

2,28 

768 

39 

ЖБК "Зв'язківець" 

вул. Волгоградська 

27 

1,56 

1,16 

769 

40 

ЖБК "КІБІ-3" 

вул. Волгоградська 

35-а 

2,83 

2,29 

770 

41 

ЖБК "Колос-1" 

вул. Урицького 

31 

2,32 

1,99 

771 

42 

ЖБК "Колос" 

вул. Механізаторів 

1,46 

1,06 

772 

43 

ЖБК "Комунальник" 

вул. Урицького 

15 

1,96 

1,76 

773 

44 

ЖБК "Концертний" 

вул. Островського Миколи 

1,72 

1,40 

774 

45 

ЖБК "Красный Октябрь" 

бульв. Чоколівський 

9/13 

2,23 

2,23 

775 

46 

ЖБК "Локомотив" 

вул. Головка Андрія 

31 

2,01 

1,45 

776 

47 

ЖБК "Луна-1" 

вул. Волгоградська 

29 

4,31 

4,31 

777 

48 

ЖБК "Марс-2" 

бульв. Чоколівський 

19 

1,81 

1,33 

778 

49 

ЖБК "Мебельщик" 

вул. Дашавська 

20 

2,24 

1,76 

779 

50 

ЖБК "Медик-3" 

вул. Урицького 

34 

2,22 

1,83 

780 

51 

ЖБК "Медик-2" 

вул. Борщагівська 

46/1 

2,08 

1,76 

781 

52 

ЖБК "Медик-2" 

вул. Борщагівська 

46/2 

2,11 

1,76 

782 

53 

ЖБК "Медик-4" 

вул. Стражеска Академіка 

3-а 

1,60 

1,17 

783 

54 

ЖБК "Медик" 

вул. Головка Андрія 

1,73 

1,43 

784 

55 

ЖБК "Метробудівець" 

бульв. Лепсе Івана 

39 

2,44 

2,14 

785 

56 

ЖБК "Молодіжний-2" 

вул. Волгоградська 

29-а 

3,47 

3,47 

786 

57 

ЖБК "Молодіжний" 

вул. Волгоградська 

29 

4,31 

4,31 

787 

58 

ЖБК "Молодіжний" 

просп. Перемоги 

43-б 

1,78 

1,69 

788 

59 

ЖБК "Мостобудівник" 

вул. Курська 

12-б 

1,71 

1,27 

789 

60 

ЖБК "Наладчик" 

вул. Єреванська 

14-г 

1,79 

1,79 

790 

61 

ЖБК "Пілот" 

вул. Солом'янська 

4/2 

1,54 

1,25 

791 

62 

ЖБК "Політехнік-5" 

вул. Боткіна 

1,83 

1,39 

792 

63 

ЖБК "Прогрес-3" 

вул. Єреванська 

13-1 

2,62 

2,01 

793 

64 

ЖБК "Сонячний" 

вул. Солом'янська 

32 

1,24 

1,24 

794 

65 

ЖБК "Трикотажник" 

вул. Докучаєвська 

16 

2,04 

1,70 

795 

66 

ЖБК "Україна" 

вул. Фучика Юліуса 

2,11 

1,77 

796 

67 

ЖБК "Укркінохроніка" 

вул. Гетьмана Вадима 

22 

2,04 

1,95 

797 

68 

ЖБК "Ювілейний-2" 

вул. Солом'янська 

3-а 

2,01 

1,53 

798 

69 

ЖБК "Ювілейный-70" 

вул. Волгоградська 

17 

1,82 

1,43 

799 

70 

ЖЕ ТОВ "Оселя" 

вул. Лебедєва-Кумача 

2,36 

2,00 

800 

71 

ЖЕ ТОВ "Оселя" 

пров. Ковальський 

13 

2,36 

2,00 

801 

72 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

вул. Бориславська 

56/3 

2,51 

2,51 

802 

73 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

просп. Перемоги 

37/1 

2,05 

2,05 

803 

74 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

просп. Перемоги 

37/2 

1,92 

1,92 

804 

75 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

просп. Перемоги 

37/4 

1,88 

1,88 

805 

76 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

просп. Перемоги 

37/5 

1,90 

1,90 

806 

77 

ЖЕУ НТУУ "КПІ" 

просп. Перемоги 

37/12 

1,80 

1,80 

807 

78 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Волинська 

17/28 

1,60 

1,60 

808 

79 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Донецька 

18 

2,00 

2,00 

809 

80 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Донецька 

37/19 

1,86 

1,57 

810 

81 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Ернста Федора 

1,78 

1,38 

811 

82 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кривоноса Максима 

12 

2,53 

2,53 

812 

83 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Кривоноса Максима 

12-а 

2,00 

2,00 

813 

84 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Освіти 

16 

2,22 

2,22 

814 

85 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Освіти 

16-а 

2,16 

2,16 

815 

86 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Освіти 

18 

2,05 

2,05 

816 

87 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Освіти 

22/8 

2,23 

2,23 

817 

88 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Пост-Волинська 

2/103 

1,82 

1,82 

818 

89 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Пулюя Івана 

2-4 

1,62 

1,31 

819 

90 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Смілянська 

15 

1,86 

1,47 

820 

91 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Ушинського 

36 

2,70 

2,70 

821 

92 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

пров. Кривоноса Максима 

1,89 

1,89 

822 

93 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Відрадний 

32 

1,57 

1,57 

823 

94 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Відрадний 

32-а 

1,73 

1,73 

824 

95 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

просп. Червонозоряний 

23 

2,01 

2,01 

825 

96 

КЖКП "Агропромбудіндустрія" 

вул. Карпинського Академіка 

12/25 

1,71 

1,38 

826 

97 

КЖКП "Агропромбудіндустрія" 

вул. Мишина Михайла 

11/13 

1,98 

1,98 

827 

98 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Клименка Івана 

12-а 

3,32 

3,32 

828 

99 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Червонопартизанська 

1/3 

2,23 

1,79 

829 

100 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Червонопартизанська 

4/6 

2,44 

1,94 

830 

101 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

просп. Відрадний 

75 

5,03 

5,03 

831 

102 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

просп. Комарова Космонавта 

4,18 

4,18 

832 

103 

ОК "Аерофлот" 

вул. Ушинського 

26 

2,10 

1,93 

833 

104 

ОК "Алтай-житло" 

вул. Урицького 

28 

2,21 

1,88 

834 

105 

ОК "Більшовик-7" 

вул. Яблонської Тетяни 

2,17 

1,57 

835 

106 

ОК "Восход-2" 

вул. Урицького 

13 

2,05 

1,68 

836 

107 

ОК "Прогрес-житло" 

вул. Стадіонна 

3-а 

2,39 

1,96 

837 

108 

ОК "Прогрес-житло" 

пров. Богданівський 

2,41 

2,01 

838 

109 

ПУЖФ Національної спілки художників України 

вул. Дашавська 

27 

1,82 

1,41 

839 

110 

РЕУ ВО "Київприлад" 

вул. Деснянська 

19 

1,50 

1,50 

840 

111 

РЕУ ВО "Київприлад" 

вул. Західна 

1/6 

1,81 

1,36 

841 

112 

ТОВ "ЖЕК "Житлоексплуатація"" 

вул. Ернста Федора 

2,32 

2,00 

842 

113 

ТОВ "ЖЕК "Житлоексплуатація"" 

вул. Ернста Федора 

2,66 

2,36 

843 

114 

ТОВ "ЖЕК "Житлоексплуатація"" 

вул. Ернста Федора 

12 

2,53 

2,20 

844 

115 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Гарматна 

21/30 

2,65 

2,55 

845 

116 

ТОВ "Житлосервіс плюс" 

вул. Єреванська 

18-а 

2,12 

2,03 

846 

117 

ТОВ "Житлосервіс плюс" 

вул. Головка Андрія 

12 

2,41 

2,00 

847 

118 

ТОВ "Житлосервіс-Солом'янка" 

бульв. Чоколівський 

42-а 

2,87 

2,47 

848 

119 

ТОВ "НЕСТ ПЛЮС" 

вул. Кудряшова 

16 

4,66 

3,92 

849 

120 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Амосова Миколи 

1,92 

1,70 

850 

121 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Машинобудівна 

21 

2,05 

1,67 

851 

122 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Машинобудівна 

21-а 

2,01 

1,63 

852 

123 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Яблонської Тетяни 

2,10 

1,74 

Шевченківський район 

853 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Андрющенка Григорія 

4-б 

2,63 

2,30 

854 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Білоруська 

38 

1,38 

1,38 

855 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Білоруська 

40 

1,33 

1,33 

856 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Дегтярівська 

12/7 

1,96 

1,26 

857 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Дегтярівська 

14 

1,72 

1,13 

858 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Дегтярівська 

26-а 

2,10 

1,62 

859 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Дегтярівська 

26-б 

2,07 

1,60 

860 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Довнар-Запольського 

2,65 

2,22 

861 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Естонська 

1,05 

1,05 

862 

10 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Естонська 

53/8к2 

4,54 

4,54 

863 

11 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Естонська 

58/8к1 

4,74 

4,74 

864 

12 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Мельникова 

83 

1,71 

1,24 

865 

13 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Рибалка Маршала 

2,13 

1,84 

866 

14 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Тургенєвська 

64/68 

4,10 

1,33 

867 

15 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

вул. Ярославів Вал 

15-а 

2,59 

1,48 

868 

16 

10 

БУ-12 КЕУ МО України 

пров. Артилерійський 

1-а 

1,71 

1,12 

869 

17 

10 

ВАТ "Гермес" 

вул. Шамрила Тимофія 

17 

2,28 

2,28 

870 

18 

10 

ВАТ "Трест" Київміськбуд-2" 

вул. Салютна 

5,14 

5,14 

871 

19 

10 

ВАТ "Трест" Київміськбуд-2" 

вул. Туполєва Академіка 

16-і 

5,30 

5,30 

872 

20 

10 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Десятинна 

2,30 

2,20 

873 

21 

10 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Десятинна 

10 

2,87 

2,28 

874 

22 

10 

ДП "Укржитлосервіс" 

вул. Терещенківська 

3,66 

2,57 

875 

23 

10 

ЖБК "Будівельник" 

вул. Шамрила Тимофія 

12-в 

2,07 

2,07 

876 

24 

10 

ЖБК "Дніпровець-2" 

вул. Саратовська 

53/31 

1,68 

1,68 

877 

25 

10 

ЖБК "Общепіт-1" 

вул. Бауманська 

20 

3,67 

2,56 

878 

26 

10 

ЖБК "Світлана" 

вул. Політехнічна 

1,81 

1,49 

879 

27 

10 

ЖБК "Сокіл" 

вул. Котовського 

19 

1,79 

1,79 

880 

28 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Бауманська 

60 

1,97 

1,74 

881 

29 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Бауманська 

64 

1,79 

1,50 

882 

30 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Блюхера Василя 

1,99 

1,52 

883 

31 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Гончарова 

21 

1,78 

1,78 

884 

32 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Калинова 

1,68 

1,41 

885 

33 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Невська 

1,32 

1,32 

886 

34 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Невська 

7-а 

2,40 

2,40 

887 

35 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Невська 

7-б 

2,38 

2,38 

888 

36 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Олександрівська 

16 

1,97 

1,97 

889 

37 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

1,58 

1,58 

890 

38 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Туполєва Академіка 

4-а 

1,58 

1,58 

891 

39 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Уссурійська 

1/9 

2,48 

2,10 

892 

40 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

вул. Черкаська 

11 

1,78 

1,50 

893 

41 

10 

ЖКУ АНТК імені Антонова 

просп. Перемоги 

98/2 

1,64 

1,64 

894 

42 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Гонти Івана 

1,63 

1,63 

895 

43 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Гонти Івана 

1,72 

1,72 

896 

44 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Гонти Івана 

2,19 

2,19 

897 

45 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Златоустівська 

10/12 

1,67 

1,44 

898 

46 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Котовського 

29 

2,28 

2,28 

899 

47 

10 

ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" 

вул. Шамрила Тимофія 

11-а 

1,96 

1,96 

900 

48 

10 

КЖКП "Агропромбудіндустрія" 

вул. Річна 

2,00 

1,68 

901 

49 

10 

Київський зоологічний парк 

вул. Зоологічна 

2,03 

1,60 

902 

50 

10 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Берлінського Максима 

2,00 

2,00 

903 

51 

10 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Ризька 

6/1 

2,26 

2,26 

904 

52 

10 

ККП АТФ "Укргазбуд" 

вул. Ризька 

2,35 

2,35 

905 

53 

10 

ОСББ "Івана Франка, 4" 

вул. Франка Івана 

3,46 

3,46 

906 

54 

10 

ТОВ "Будмаш-Сервіс" 

вул. Чорновола В. 

25 

2,30 

1,85 

907 

55 

10 

ТОВ "Будсервіс-Центр" 

бульв. Шевченка Тараса 

11 

3,98 

3,45 

908 

56 

10 

ТОВ "Житлобуд-1" 

вул. Татарська 

2,85 

2,43 

909 

57 

10 

ТОВ "Житлобуд-1" 

Кудрявський узвіз 

2,62 

2,53 

910 

58 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Ірининська 

5/24 

2,31 

2,00 

911 

59 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Гончара Олеся 

26 

2,26 

2,00 

912 

60 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Кудрявська 

13-19 

2,08 

1,88 

913 

61 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Павлівська 

18 

2,04 

1,81 

914 

62 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Паторжинського 

14 

2,41 

2,21 

915 

63 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Тургенєвська 

28-а - 30-а 

2,09 

1,95 

916 

64 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Тургенєвська 

45-49 

2,05 

1,83 

917 

65 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

вул. Хмельницького Богдана 

80-82 

2,16 

1,90 

918 

66 

10 

ТОВ "Житло-Буд" 

пров. Бехтеревський 

14 

2,14 

1,86 

919 

67 

10 

ТОВ "Житлокомфорт" 

пров. Несторівський 

3,21 

2,36 

920 

68 

10 

ТОВ "Житлосервіс плюс" 

вул. Мельникова 

83-д 

3,08 

2,23 

921 

69 

10 

ТОВ "Житлосервіс плюс" 

вул. Павлівська 

26/41 

3,38 

1,84 

922 

70 

10 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Руданського Степана 

4-6 

1,81 

1,44 

923 

71 

10 

ТОВ "Новобудова" 

вул. Чорновола В. 

20 

1,82 

1,43 

924 

72 

10 

ТОВ "Сучасний дім-1" 

вул. Вавілових 

15-а 

2,32 

2,03 

925 

73 

10 

ТОВ "ТММ" 

вул. Воровського 

36 

3,15 

2,68 

926 

74 

10 

ТОВ "ТММ" 

вул. Володимирська 

47 

3,64 

3,25 

927 

75 

10 

ТОВ "ТММ" 

вул. Володимирська 

49-а 

3,19 

2,65 

928 

76 

10 

ТОВ "ТММ" 

вул. Лисенка 

2-а 

3,98 

3,67 

929 

77 

10 

ТОВ "ТММ" 

вул. Тимофєєвої Галі 

3,06 

2,53 

930 

78 

10 

Центрбудсервіс 

вул. Дегтярівська 

25-а 

2,97 

2,48 


Вартість витрат на повірку, обслуговування і ремонт одного квартирного засобу обліку холодної або гарячої води на 1 кв. м загальної площі квартир на місяць без ПДВ (грн.)

У квартирах, обладнаних одним лічильником 

0,03 

У квартирах, обладнаних двома лічильниками 

0,06 

У квартирах, обладнаних чотирма лічильниками 

0,12. 


 

Заступник голови -
керівник апарату 

 
Б. Стичинський 


 
© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 - 2012
© ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», 2007 - 2012