КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 15.04.97 р. N 478

 

м. Київ

 

Про порядок розрахунків за житлово-комунальні послуги

 

Із змінами і доповненнями, внесеними

 розпорядженням Київської міської державної адміністрації

 від 19 травня 2000 року N 748

 

Враховуючи практичні наслідки виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.97 N 80 "Про порядок розрахунків за житлово-комунальні послуги" в Дарницькому, Ватутінському, Харківському районах:

 

1. Затвердити графік впровадження розрахунків з постачальниками житлово-комунальних послуг з транзитного рахунку Головного інформаційно-обчислювального центру Київської міської державної адміністрації згідно з додатком.

 

2. Встановити, що порядок розрахунків за житлово-комунальні послуги з транзитного рахунку Головного інформаційно-обчислювального центру стосується будинків місцевих Рад та будинків житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), які обслуговуються житлово-експлуатаційними організаціями.

 

3. Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації:

 

3.1. Продовжити проведення робіт по виконанню розрахунків за житлово-комунальні послуги, надані населенню Ватутінського, Дарницького та Харківського районів м. Києва, згідно з розпорядженням від 27.01.97 N 80.

 

3.2. Забезпечити виконання робіт по розщепленню платежів населення за житлово-комунальні послуги згідно з затвердженим графіком.

 

3.3. Забезпечити розщеплення нарахованих та отриманих на транзитний рахунок сум субсидій по видах платежів та перерахування коштів на рахунки підприємств-постачальників житлово-комунальних послуг.

 

3.4. До 01.05.97 розробити та погодити з Головним управлінням житлового господарства та майна графік впровадження в районах міста нової єдиної розрахункової книжки платників житлово-комунальних послуг, погодивши її з зацікавленими підприємствами, установами і організаціями та районними у м. Києві державними адміністраціями.

 

3.5. Вирішити питання про отримання на договірних засадах в Центрі інформаційних технологій електрозв'язку "Інфотел" інформаційної бази найменувань вулиць та шифрів будинків міста з подальшим уточненням її в разі змін.

 

4. Головному інформаційно-обчислювальному центру укласти угоди з житлово-експлуатаційними організаціями міста та підприємствами-постачальниками житлово-комунальних послуг на відшкодування витрат на виготовлення розрахункових книжок.

 

5. Житлово-експлуатаційним організаціям комунальної власності:

 

5.1. Дарницького, Ватутінського та Харківського районів м. Києва продовжити терміни угод з установами банків, а інших районів міста включити в установленому порядку в угоди з установами банків додаткові умови про щоденну доставку банками інформації разом з повідомленнями про сплату населенням платежів за житлово-комунальні послуги у Головний інформаційно-обчислювальний центр для подальшої їх обробки.

 

5.2. Забезпечити на договірних засадах відповідно до графіка передачу Головному інформаційно-обчислювальному центру Київської міської державної адміністрації інформаційної бази квартиронаймачів, провівши її інвентаризацію з уточненням дислокації будинків та її оновлення в разі змін.

 

5.3. Надавати районним фінансовим відділам розрахунки сум по видах житлово-комунальних послуг на покриття витрат, пов'язаних з пільгами по оплаті житлово-комунальних послуг наданими квартиронаймачам відповідно до чинного законодавства.

 

5.4. Підпункт 5.4 пункту 5 втратив чинність

 

 (згідно з розпорядженням Київської міської

 державної адміністрації від 19.05.2000 р. N 748)

 

5.5. Внести в установленому порядку в угоди з підприємствами-постачальниками комунальних послуг відповідні зміни в зв'язку з введенням нової форми розрахунків за надані послуги.

 

6. Підприємствам-постачальникам комунальних послуг забезпечити своєчасне відшкодування витрат житлово-експлуатаційних організацій, пов'язаних з технічним обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж.

 

7. Районним відділам субсидій м. Києва забезпечити надання Головному інформаційно-обчислювальному центру даних про загальну суму нарахованих субсидій з реєстрами заявників, яким призначені субсидії, та їх перерахування на транзитний рахунок.

 

8. Районним у м. Києві державним адміністраціям:

 

8.1. Забезпечити до 01.07.97 підготовку інформаційної бази квартиронаймачів, що проживають у відомчому житловому фонді.

 

8.2. До 01.08.97 розробити та подати на затвердження Київській міській державній адміністрації графіки впровадження підприємствами, організаціями, установами розрахунків з постачальниками житлово-комунальних послуг з транзитного рахунку Головного інформаційно-обчислювального центру Київської міської державної адміністрації по відомчому житловому фонду.

 

8.3. Забезпечити своєчасне перерахування підприємствам-постачальникам житлово-комунальних послуг сум, передбачених у відповідних бюджетах, для відшкодування втрат доходів цих підприємств, пов'язаних з наданими квартиронаймачам відповідно до чинного законодавства пільгами по оплаті житлово-комунальних послуг.

 

9. Просити Держжитлокомунгосп України розробити та затвердити в установленому порядку Тимчасовий порядок відображення житловими організаціями в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних зі зміною порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги.

 

10. Встановити розміри відшкодувань витрат на виконання робіт, пов'язаних зі збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги:

 

- для Головного інформаційно-обчислювального центру Київської міської державної адміністрації - 1 відсоток від сум, отриманих на транзитний рахунок;

 

- для житлово-експлуатаційних організацій - 4 відсотки від сум, сплачених населенням на користь підприємств-постачальників житлово-комунальних послуг.

 

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Фоменка І.А.

 

 

 

 

 

Голова

 

О. Омельченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження Київської міської

державної адміністрації

від 15.04.97 N 478

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРАФІК

впровадження розрахунків з постачальниками житлово-комунальних послуг з транзитного рахунку Головного інформаційно-обчислювального центру міської державної адміністрації

 

 

******************************************************************

*       N    *    Назва районів   * Термін впровадження          *

*       пп   *                    *     розрахунків              *

******************************************************************

*       1    *          2         *            3                 *

******************************************************************

*            *                    *                              *

*       1.   *  Залізничний       *     з 15.04.97               *

*       2.   *  Шевченківський    *     з 15.04.97               *

*       3.   *  Ленінградський    *     з 15.04.97               *

*       4.   *  Жовтневий         *     з 01.05.97               *

*       5.   *  Подільський       *     з 01.05.97               *

*       6.   *  Радянський        *     з 01.06.97               *

*       7.   *  Старокиївський    *     з 01.06.97               *

*       8.   *  Печерський        *     з 01.06.97               *

*       9.   *  Московський       *     з 01.07.97               *

*       10.  *  Мінський          *     з 01.07.97               *

*       11.  *  Дніпровський      *     з 01.07.97               *

*            *                    *                              *

******************************************************************

 

 

 

 

 

 

Заступник голови

 

В. Ромашко