КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.10.2006 р. N 1576

Київ

Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженнями Київської міської державної адміністрації
 від 15 грудня 2006 року N 1786,
 від 12 лютого 2007 року N 143
(розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 12 лютого 2007 року N 143
 це розпорядження викладено у новій редакції)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 30 травня 2007 року N 640)

Додатково див. рішення
 Київської міської ради
 від 8 лютого 2007 року N 58/719,
 постанову окружного адміністративного суду міста Києва
 від 24 січня 2008 року

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 N 959, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, рішення Київської міської ради від 28.09.2006 N 102/159 "Про соціальний захист населення міста Києва в умовах запровадження економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги":

1. Погодити розроблені ВАТ "АК "Київводоканал" та ввести в дію з 01.12.2006:

1.1. Тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної і гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", що додаються.

1.2. Тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виробникам та виконавцям цих послуг для здійснення розрахунків з населенням, що додаються.

1.3. Перелік споживачів комунальних послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної і гарячої води, що додається.

2. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз'яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

3. Взяти до уваги, що:

- тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності, в тому числі і з житлово-експлуатаційними організаціями (далі - ЖЕО), житлово-будівельними кооперативами (далі - ЖБК), об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ) та іншими житловими організаціями, з фізичними особами - власниками будинків садибного типу відповідно до укладених з ними договорів;

- тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності, в тому числі і з ЖЕО, ЖБК, ОСББ, іншими житловими організаціями, з фізичними особами - власниками будинків садибного типу, з балансоутримувачами теплових пунктів та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів.

4. ВАТ "АК "Київводоканал" прискорити укладання договорів з балансоутримувачами теплових пунктів на реалізацію води, яка використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води.

5. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести у відповідність до чинного законодавства Положення про формування цільового фонду для фінансування впровадження засобів обліку витрачання холодної води в жилих будинках усіх форм власності і в теплових пунктах, затверджене розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 11.05.2004 N 756 "Про затвердження Положення про формування цільового фонду для фінансування впровадження засобів обліку витрачання холодної води в житлових будинках усіх форм власності і в теплових пунктах", зареєстрованим в Київському міському управлінні юстиції 01.06.2004 за N 30/608.

6. ВАТ "АК "Київводоканал" забезпечити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які використовуються для обліку комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води.

7. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям) вжити невідкладних заходів до погашення ЖЕО, ЖБК, ОСББ, іншими житловими організаціями боргів за послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення та інші житлово-комунальні послуги, які надані населенню та недопущення їх накопичення.

8. Виконавцям послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води проводити розрахунки зі споживачами відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630.

9. Виконавчим органам районних у місті Києві рад (районним у місті Києві державним адміністраціям), ВАТ "АК "Київводоканал", ЖЕО, ЖБК, ОСББ, іншим житлово-експлуатаційним організаціям незалежно від форм власності та балансоутримувачам теплових пунктів вжити заходів щодо зменшення споживання холодної та гарячої води у житловому фонді м. Києва з урахуванням вимог Инструкции по определению величины утечек питьевой воды в жилых зданиях и стимулированию работы по их устранению (РДИ 204 УССР 040-84).

10. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) опрацювати питання зменшення споживання холодної та гарячої води в житловому фонді та надати виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.03.2001 N 396 "Про термінові заходи, спрямовані на зменшення споживання холодної та гарячої води у житловому фонді м. Києва".

11. Доручити Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), постійній комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку надати пропозиції щодо порядку та фінансування придбання та встановлення квартирних засобів обліку холодної та гарячої води для малозабезпечених верств населення, які отримують субсидії.

12. Головному управлінню соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), постійній комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійній комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту внести пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств населення у зв'язку із підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

13. Доручити керівництву ВАТ "АК "Київводоканал" з метою виконання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630, внести корективи до програм обладнання багатоповерхових будинків у м. Києві будинковими засобами обліку холодної води.

14. Виконуючому обов'язки першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 


 

ПОГОДЖЕНО
розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 30 жовтня 2006 р. N 1576
(в редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 12 лютого 2007 р. N 143) 


Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної і гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал"

N п/п 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф грн. і коп. за 1 куб. м води 

Тариф грн. і коп. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Споживачі I групи 

0,78*
0,74** 

0,94*
0,89** 

0,45* 

0,54* 

2. 

Споживачі II групи 

1,35* 

1,62* 

1,00* 

1,20* 

3. 

Споживачі III групи 

2,35* 

2,82* 

1,40* 

1,68* 


____________
* Тарифи поширюються і на підприємства незалежно від форм власності, на балансі яких знаходяться артезіанські свердловини. У разі збитковості надання цих послуг, підприємства надають необхідні розрахункові матеріали виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для їх розгляду в установленому порядку.

** Тарифи застосовуються при розрахунках ВАТ "АК "Київводоканал" з балансоутримувачами теплових пунктів за холодну воду, використану для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води.

Примітки:

1. Тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності, в тому числі і з житлово-експлуатаційними організаціями, житлово-будівельними кооперативами, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та іншими житловими організаціями, з фізичними особами - власниками будинків садибного типу відповідно до укладених з ними договорів.

Тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з усіма організаціями, установами та суб'єктами підприємницької діяльності, в тому числі житлово-експлуатаційними організаціями, житлово-будівельними кооперативами, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, іншими житлово-експлуатаційними організаціями, з фізичними особами - власниками будинків садибного типу, балансоутримувачами теплових пунктів та іншими юридичними особами відповідно до укладених з ними договорів.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

3. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для житлових організацій враховано:

- відшкодування витрат, пов'язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, надані виконавцями послуг, житлово-експлуатаційними організаціями, установами банків та КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Київської міської державної адміністрації;

- відшкодування витрат виконавців послуг всіх форм власності на обслуговування внутрішньоквартальних колекторів;

- відшкодування витрат на експлуатацію насосного обладнання у центральних теплових пунктах, а також у прибудовах до них.

 

Заступник голови -
керівник апарату 

 
Б. Стичинський 


 

ПОГОДЖЕНО
розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 30 жовтня 2006 р. N 1576
(в редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 12 лютого 2007 р. N 143) 


Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виробникам та виконавцям цих послуг для здійснення розрахунків з населенням

N п/п 

Назва послуг 

Одиниця виміру 

Тариф, грн. за одиницю виміру за місяць (з ПДВ) 

1. 

Холодна вода і водовідведення в будинках з централізованим постачанням гарячої води, в тому числі:  

1 особа 

8,14 

вода 

- " - 

5,17 

водовідведення 

- " - 

2,97 

2. 

Холодна вода та водовідведення в будинках:  

  

  

- без централізованого постачання гарячої води, в тому числі: 

1 особа 

5,18 

вода 

- " - 

3,29 

водовідведення 

- " - 

1,89 

- з ваннами і газовими колонками, в тому числі: 

- " - 

8,44 

вода 

- " - 

5,36 

водовідведення 

- " - 

3,08 

- з дров'яними колонками (з місцевим підігрівом), в тому числі: 

- " - 

6,66 

вода 

- " - 

4,23 

водовідведення 

- " - 

2,43 

- з водопроводом і каналізацією (без ванн), в тому числі: 

- " - 

4,22 

вода 

- " - 

2,68 

водовідведення 

- " - 

1,54 

3. 

Холодна вода та водовідведення в гуртожитках, в тому числі:  

1 особа 

2,66 

вода 

- " - 

1,69 

водовідведення 

- " - 

0,97 

4. 

Холодна вода при наявності квартирного або будинкового засобу обліку холодної води 

1 куб. м 

0,94 

5. 

Водовідведення холодної води при наявності квартирного або будинкового засобу обліку холодної води 

1 куб. м 

0,54 

6. 

Водовідведення гарячої води в будинках з централізованим постачанням гарячої води 

1 особа 

1,89 

7. 

Водовідведення гарячої води при наявності квартирного або будинкового засобу обліку гарячої води 

1 куб. м 

0,54 

8. 

Водовідведення гарячої води в гуртожитках  

1 особа 

0,65 


Примітки:

1. Тарифи на 1 особу застосовуються при відсутності відповідних будинкових засобів обліку.

2. В тарифі на холодну воду і водовідведення в будинках з централізованим постачанням гарячої води враховані 5,5 куб. м води та стоків.

3. В тарифі на холодну воду в гуртожитках враховані 1,8 куб. м води та стоків.

4. В тарифі на водовідведення гарячої води в будинках з централізованим постачанням гарячої води враховані 3,5 куб. м стоків.

5. В тарифі на водовідведення гарячої води в гуртожитках враховані 1,2 куб. м стоків.

6. 5,5 відсотка від тарифів на комунальні послуги для населення відповідно до укладених угод залишаються в розпорядженні виконавців послуг, установ банків та КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Київської міської державної адміністрації для відшкодування витрат, пов'язаних з нарахуванням, збором, обліком та розщепленням платежів населення за житлово-комунальні послуги, в таких розмірах:

4 відсотки - виконавцям послуг або організаціям, що займаються збором та обліком платежів;

1 відсоток - установам банків;

0,5 відсотків - КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

7. 3,5 відсотка від коштів, отриманих від населення за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення, відраховуються для формування цільового фонду для фінансування виконання графіків установлення засобів обліку холодної води в жилих будинках усіх форм власності і в теплових пунктах.

8. 5,5 відсотка від коштів, отриманих від населення за комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної та гарячої води відраховуються на рахунок підприємств та житлових організацій всіх форм власності, які експлуатують та обслуговують насосне обладнання у центральних теплових пунктах, а також у прибудовах до них, відповідно до укладених договорів.

 

Заступник голови -
керівник апарату 

 
Б. Стичинський 


 

ПОГОДЖЕНО
розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 30 жовтня 2006 р. N 1576
(в редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації
від 12 лютого 2007 р. N 143) 


ПЕРЕЛІК
споживачів комунальних послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення холодної і гарячої води

1. Перша група

1.1. Населення, що проживає в жилих будинках усіх форм власності, в тому числі у будинках комунальної форми власності, житлово-будівельних кооперативах, об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, гуртожитках, садових товариствах та комунальні потреби населення: полив території, миття сходів, маршів, коридорів і таке інше, що виконується житлово-експлуатаційними організаціями всіх форм власності.

1.2. На потреби населення щодо послуги з централізованого постачання гарячої води, яка виробляється/створюється власниками (балансоутримувачами) теплових пунктів.

2. Друга група

1.2. Бюджетні установи та організації:

1.2.1. Лікарні, шпиталі, поліклініки, стоматологічні поліклініки, санаторії, профілакторії, санаторії-профілакторії, будинки-інтернати для малолітніх інвалідів, літніх людей та інвалідів системи соціального захисту, притулки для неповнолітніх, центри соціальних служб для молоді та інші установи охорони здоров'я, що фінансуються з місцевого бюджету, молочно-роздаточні пункти дитячого харчування, молочна фабрика-кухня дитячого харчування N 1, молочна кухня Подільського району при дитячій лікарні N 9, молочна кухня Дніпровського району при центральній районній поліклініці N 1, санаторій "Маяк".

1.2.2. Дошкільні установи та середні навчальні заклади (дитячі садки, школи всіх типів, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дитячі будинки), позашкільні заклади освіти (дитячі технічні станції, туристичні станції, станції юних натуралістів, будинки дитячої творчості, підліткові клуби, дитячі оздоровчі табори інші), вищі навчальні заклади, коледжі, заклади післядипломної освіти та інші заклади освіти, що фінансуються з місцевого бюджету, а також професійно-технічні училища, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів.

1.2.3. Секретаріат Президента України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України та підвідомчі їм підприємства і установи, що фінансуються з державного бюджету. Місцеві органи виконавчої влади, а також підпорядковані їм підприємства і установи, що фінансуються з місцевих бюджетів.

1.2.4. Бібліотеки, музеї, заповідники, палаци і будинки культури, клуби, науково-методичний центри, зоопарк, школи естетичного виховання дітей, Державний архів міста Києва та інші заклади культури, які фінансуються з місцевих бюджетів.

1.2.5. Органи РАГСу, органи суду, прокуратури, державні нотаріальні контори.

1.3. Будинки творчості, творчі спілки (в тому числі творчі майстерні), їх підрозділи і місцеві організації при умові, якщо вони не займаються комерційною діяльністю, ветеранські організації.

1.4. Установа ЮА-45/183 (слідчий ізолятор).

1.5. Підприємства, що надають ритуальні послуги.

1.6. Громадські благодійні фонди та заклади, що надають послуги з догляду за хворими і літніми громадянами, дітьми та інвалідами.

1.7. Український конгрес інвалідів та їм подібні.

1.8. Спортивно-оздоровчий комплекс "Водник", палац підводного спорту "Школа плавання та здоров'я".

1.9. ВАТ "АК"Київводоканал", міські та районні комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, ВАТ "Київспецтранс", міського благоустрою та зеленого господарства, крім ремонтних управлінь ДКО "Київзеленбуд", парки культури та відпочинку комунальної власності міста, санепідемстанції.

1.10. Військові частини та інші організації, підпорядковані Міністерству оборони України, органам внутрішніх справ, органам безпеки, за винятком підвідомчих їм промислових, будівельних, торгових підприємств, підприємств громадського харчування, підсобних господарств та інших підприємств, що діють на госпрозрахунку.

1.11. Пожежні частини, підвідомчі органам Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

1.12. Підприємства (об'єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих.

1.13. Центр соціальної реабілітації, спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації.

1.14. Українська Екологічна Асоціація "Зелений світ".

1.15. Хлібозаводи.

1.16. Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця".

1.17. Державне підприємство "Дочірнє підприємство закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" "Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України".

1.18. Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

1.19. Комунальне підприємство "Водно-інформаційний центр".

3. Третя група

2.1. Всі установи, підприємства, організації, що не віднесені до першої та другої груп.

Примітки:

1. Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи оплати, сплачують за тарифами групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач подав ВАТ "АК "Київводоканал" відповідні дані.

2. Розрахунки за холодну воду, що використовується для вироблення/створення з централізованого постачання гарячої води та відповідний обсяг стоків, проводяться за тарифами, що встановлені на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для відповідних груп споживачів.

 

Заступник голови -
керівник апарату 

 
Б. Стичинський 


 
© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 - 2009
© ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», 2007 - 2009