пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Про ГіОЦ  /  Коротка історія ГіОЦ

Коротка історія ГіОЦ

Комунальне підприємство „Головний інформаційно-обчислювальний центр” було засновано 01 липня 1963 року згідно з рішенням виконкому Київської міської ради депутатів трудящих від 04 червня 1963 року №792 при міськвиконкомі, як обчислювальний центр в складі „Київоргбуд” Головкиївміськбуду.

З початку 90 років Головний інформаційно-обчислювальний центр Київської міської держадміністрації вирішує питання автоматизації різних галузей народного господарства столиці України.
Підприємство тісно співпрацює з виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг, районними управліннями праці та соціального захисту населення, управліннями освіти тощо.

З 2000 року організацію перейменовують в Комунальне підприємство „Головний інформаційно-обчислювальний центр”, перед яким ставиться багато важливих задач: програмно-комп’ютерне, інформаційне та науково-організаційне супроводження систем і завдань автоматизованої обробки інформації в міському господарстві, науково-технічні розробки та впровадження нових інформаційних технологій у міському господарстві, експлуатація та обслуговування засобів телекомунікацій, участь у реалізації загальноміської та державної програм інформатизації.

На підприємстві зараз працюють 240 співробітників, серед яких є ветерани праці, що пропрацювали більше 20-ти років і виросли від техніків до керівників окремих підрозділів. Є і молодь, самовіддана та ініціативна праця якої, дає свої результати, а керівництво центру створює для молоді умови проявити себе в розвитку сучасних технологій, продемонструвати свої здібності та уміння працювати і керувати.
Успіхами і здобутками колектив КП Г І О Ц довів, що він вміє добре працювати, роботу центру багаторазово відзначено керівництвом КМДА

Новітня історія

10.04.2014 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України №1198-VII «Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії», згідно якого виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об'єктів усіх форм власності є суб'єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація), а виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об'єктів усіх форм власності - є суб'єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

Виходячи з ухвалених змін до чинного законодавства, КП ГІОЦ оперативно удосконалив програмне забезпечення та вийшов на новий рівень обслуговування клієнтів. Підприємством, був розроблений новий формат рахунку за житлово-комунальні послуги, який періодично оновлюється з врахуванням змін та вимог виконавців житлово-комунальних послуг, впровадження нових інформаційних технологій щодо опрацювання сплачених рахунків, зручності для споживачів.  Єдиний рахунок на оплату житлово-комунальних послуг тепер містить п'ять блоків, кожен з яких закріплений за окремим виконавцем житлово-комунальних послуг.

Вдосконалений друк рахунків батьківської плати за утримання дітей в дошкільних закладах, розроблено QR- коди, які надають можливість проводити сплату за допомогою сучасних мобільних телефонів. КП ГІОЦ прагне йти в ногу з часом та бере участь у розробці новітніх інформаційних проектів.

 

Замініть на іконку або видаліть
Постанова: