пн—чт
8:30—17:30
пт
8:30—16:15
перерва
12:30—13:15
ГіОЦ  /  Про ГіОЦ

Про ГіОЦ

Інформатизація України починається з інформатизації її столиці.

Комунальне підприємство "Головний інформаційно - обчислювальний центр" (КП Г І О Ц), створене у 1963 році, спираючись на сучасні технології та кращий світовий досвід бере участь у інформатизації практично всіх галузей міського господарства.

Підприємство надає інформаційно-обчислювальні послуги високого рівня, впроваджує та супроводжує сучасні програмні комплекси, забезпечуючи оперативну підтримку всіх змін у законодавстві, стійкість і надійність.

Основоположний принцип роботи підприємства - максимум уваги до потреб кожного замовника за розумну ціну.

Підрозділи
Коротка історія ГіОЦ

Комунальне підприємство „Головний інформаційно-обчислювальний центр” було засновано 01 липня 1963 року згідно з рішенням виконкому Київської міської ради депутатів трудящих від 04 червня 1963 року №792 при міськвиконкомі, як обчислювальний центр в складі „Київоргбуд” Головкиївміськбуду...

Перелік розробок

Перелік розробок КП Г І О Ц, впроваджених в організаціях м. Києва

Керівництво

Керівництво КП ГіОЦ

Звертайтеся напряму до потрібного департаменту

Наша діяльність

Основним напрямком діяльності центру є розробка та впровадження, на базі сучасних технологій, нових інформаційних систем в міському господарстві, надання інформаційно-обчислювальних послуг для підприємств, установ та організацій житлово-комунальної галузі, галузі освіти, охорони здоров'я, культури, транспорту, енергетики та іншої галузі, а також для органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Тендерні закупівлі

Річні плани

Медіа

Текстові та відеоматеріали ЗМІ, матеріали для ЗМІ.

Інформація про ГіОЦ

Інформація опублікована 23 червня 2017 року